Привітання з днем народження студенту одного – найкращі побажання своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з днем народження студенту одного – найкращі побажання своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

З днем народження, мій друг! Вітаю тебе і бажаю, щоб легко здавалися сесії, щоб не було «хвостів», щоб кожен викладач ставився до тебе з розумінням і повагою. Успіхів у навчанні, і успіхів в особистому житті! Нехай тебе оточують тільки приємні люди, з якими легко і весело!

Бажаю тобі, щоб кожен День народження залишав у твоїй пам’яті студентських років помітний і гарний слід, щоб почуття смаку студентського життя залишалося з тобою як можна довше, який би шлях ти собі в житті не обрав. Успіхів, удачі, яскравого свята, і вірних друзів, зустріч з якими у кожен День народження завжди буде святом!

Нехай збудуться всі мрії студента в цей день! Скасують усі сесії і заклики в армію, залікова книжка наповнена чудовими оцінками, а пари скоротять в 3 рази і введуть вільне відвідування! Нехай всі ми станемо відмінними фахівцями і знайдемо хорошу роботу! А ще — ніколи не забудемо цього дня, коли відзначаємо своє свято — День Народження!

З днем народження, чувак! Бажаю тобі забавних пригод, красивих дівчат та вірних друзів, з якими весело і цікаво. Нехай все в твоєму житті складається так, як ти того хочеш!

Вітаємо тебе з днем народження і бажаємо успіхів у навчанні, спорті і любові. Нехай у твоєму житті буде багато яскравих і радісних днів, цікавих зустрічей, великих і маленьких перемог.

Нехай світле почуття легкості студентських років тебе не покидає ще багато років після отримання диплома, а відзначення Дня Народження залишиться однією з пам’ятних дат у році. Бажаю тобі взяти від моментів студентського життя максимум того, що вона може тобі дати, і святкувати День Народження завжди в компанії вірних друзів.

Дивіться також:  Вітання з днем народження від подруги другу найкращі побажання

Друже, вітаю тебе з твоїм особистим святом – днем народження! Бажаю тобі у цей день щастя і, звичайно, здоров’я – адже воно ще не раз знадобиться тобі, коли будеш святкувати черговий День Народження! Нехай тобі все в житті вдається – і в навчанні, і в майбутній професії, і в особистому житті.

Привіт, з днем народження! Ну що, ти вже зовсім великий! Тому й бажати будемо по-дорослому — високої зарплати, престижної роботи, красивих дівчат, надійних друзів. І нехай Фортуна завжди повертається до тебе обличчям.

З днем народження, тебе, красивий, сильний і розумний! З тобою приємно проводити час завжди, ти не вмієш нудьгувати і сумувати. Будь таким же веселим! Нехай все в житті складається так, як ти захочеш.

Бажаю, щоб наука йшла без «напрягу», іспити проходили як на одному диханні, друзі цінували, викладачі поважали, щоб студентські роки запам’яталися як найкращі в житті. Бажаю удачі у всіх починаннях, легкого навчання, щирої любові, справжнього щастя і міцного-міцного здоров’я, щоб все це витримати.