Привітання з днем народження сімейному мужчині

Підготували для вас гарні Привітання з днем народження сімейному мужчині, своїми словами українською мовою, в прозі.

Від усієї душі вітаю самого класного чоловіка, найкращого друга, турботливого тата і прекрасного чоловіка з днем народження!

Вороги завжди схиляються перед твоєю відвагою і чесним, справедливим серцем. Іменинник, радій, твій день настав! Любові і щастя вічного, як сам всесвіт, тобі і кровиночкам твоїм. Благополуччя і сміху в будинку.

Кожній людині при народженні дається ангел-хранитель, невидимо підтримує, допомагає у всіх справах і оберігає від бід. Наш шановний іменинник щаслива людина. Завдяки підтримці свого ангела-хранителя він досяг у житті всього, чого хотів. Наш іменинник подвійно щасливий чоловік, тому, що поруч з ним знаходиться ангел у плоті-його дружина, що володіє ангельським характером і неземним терпінням. Наш іменинник втричі щасливий, тому, що у нього є діти з великими і сильними крилами і янголята-онуки, приносять насолоду і відраду. Так піднімемо ж келихи за нашого щасливого іменинника і його ангелів, підтримують, допомагають і оберігають його від бід!

Дай тобі Бог дожити до стількох років, що їх неможливо було б порахувати! Дай Бог тобі міцного здоров’я! Дай тобі Бог і є, і пити завжди вдосталь! Дружину любити без вихідних і тисячу відсотків річних!

Всі ми раді, що сьогодні твій День Народження! Залишайся завжди турботливим чоловіком, хорошим батьком і таким вірним другом, як зараз! Бажаємо тобі щастя, любові і здоров’я, щоб ще не один десяток років говорити тобі такі ж слова!

Побажаю тобі, мій чоловік, сотню років зігрівати нас своєю любов’ю, побажаю, щоб проблем і бід стало менше в житті твоєї. Нехай душа юна твоя любов’ю наповнюється, нехай іскорки блищать в очах, а мрії збуваються.

Дивіться також:  Офіційні привітання з днем народження чоловікові – найкращі побажання