Привітання з днем народження одногруппниці своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з днем народження одногруппниці своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Рідна моя, нехай всі твої бажання здійсняться в ту ж мить, як тільки вони відвідують твою світлу голівку! Радуй і надалі всіх своїх близьких, адже час, проведений з тобою, приносить велику радість!

Разом ми долаємо захоплюючий і звивистий шлях до знань. Крокуй ж за життя твердо, з вогнем в очах і запалом у серці! Бери на борт віру в чудеса!

Коли на вулиці похмуро мене гріє твоє тепло, сонце! При твоїй появі все відразу стає, ніби освітлених променями сонця! Залишайся завжди такою ж осяйної і неперевершено гарною! З днем народження!

З Днем Народження, люба! Нехай всі негаразди будуть викреслені з твоєї долі назавжди, а приємні моменти будуть відбуватися щомиті, і щастя радістю відбивається в твоїх очах!

Ти дівчина і ти прекрасна своєю юністю і закоханістю в життя. В твоїх очах захоплений подив. Нехай воно тебе не покине ніколи. З днем народження.

Мила, вітаю тебе з Днем народження. Залишайся такою ж оптимістичною, чарівною, життєрадісною, красивою дівчиною, з якою завжди приємно провести час. Нехай завжди в тебе буде добре, ти цього гідна!

В твій День народження, хотілося б сказати тобі все, що я про тебе думаю! Ти красива, розумна, весела і життєрадісна. Якщо і є в тобі недоліки, то вони меркнуть на тлі всіх достоїнств. Таких, як ти більше немає! Будь завжди щаслива! З Днем народження!

Дивіться також:  Привітання з днем народження подрузі одногруппниці – найкращі побажання