Привітання з днем народження одногрупника своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з днем народження одногрупника своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

З днем народження тебе вітаю! Щастя тобі, мій друже, бажаю. Щоб ти не хворів, щоб набирався сил. Щоб ти був чоловіком: надійним і пристрасним.

Я трохи не забула, у тебе сьогодні свято! Я лечу на дужих крилах прямо на іменинний пиріг. З днем народження, самий класний хлопець!

Старий, ми з тобою пуд солі разом з’їли в цьому долбаном інституті. Сьогодні я вип’ю за тебе і за студентське життя. Другий тост, як годиться, за тих, хто думає, що ми тут вчимося. З днем народження!

Я хочу, щоб щастя висвітлювало тобі довгу дорогу життя, бажання виконуються на кожному кроці і всі двері у великий світ беззаперечно відкриваються перед тобою! З Днем Народження!

З Днем Народження! Бажаю, щоб у такого крутого хлопця, як ти була не менш крута тачка в гаражі! Побільше бадьорості, сил і спокою на душі! А також солодкої і безтурботного життя!

З Днем Народження, друже! Бажаю, щоб у твоєму кулаці завжди був затиснутий ключ від щастя, а гаманець рвався від грошей! Сил і терпіння для досягнення самих грандіозних цілей!

Пустотливий, веселий хлопець і серйозний, цілеспрямований чоловік – ці дві людини одночасно знаходяться в тобі. Так нехай і далі вони мирно співіснують! З днем народження тебе!

Дивіться також:  Привітання з днем народження одногрупника – найкращі побажання