Привітання з днем народження молодої тітки – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Привітання з днем народження молодої тітки – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Незвично називати тебе тіткою, адже ти – молода красуня, на яку задивляються хлопці. З Днем народження, дорога, бажаю здоров’я і взаємної любові, а решти ти сама доб’єшся!

Ви біса привабливі, тітонька моя! Посміхайтеся в день цей знаменний. Побажаю вам носити букети від шанувальників, слухати серенади під вікном. Нехай омріяне здійсниться і любов загляне в будинок. З днем народження!

Тітка, мила, рідна, з Днем народження! Славна моя, хороша, я тобі щиро бажаю величезного, безмежного щастя, такого, щоб голова йшла обертом, і хотілося співати! Бажаю гарних світанків і днів, схожих на казку. І нехай ця казка тривати вічно, радуючи тебе кожну мить. Вітаю!

Дорога тітонько! Хочу тебе привітати з Днем народження! Бажаю тобі бути завжди яскравої, усміхненою, молодою, гарною та мудрою! Ти кожен день своєю присутністю даруєш оточуючим радість і гарний настрій. Коли ти з’являєшся, то наче сонце виходить з-за хмаринки! Будь всіма любима! Цілую!

Дивіться також:  Привітання з днем народження тітки – найкращі побажання