Привітання з днем народження другу одногрупнику – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Привітання з днем народження другу одногрупнику – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю тебе з днем народження. Бажаю щастя, здоров’я і прагнення. Прагнення бути кращим, сильнішим, бути більш успішним і добрішим. Щастя, здоров’я, удачі! Щоб не було у тебе в житті інакше!

Вітаємо першокласного гітариста з днюхой! Щоб дівчата тебе любили, согруппники – поважали, пальці – слухалися, і кожен новий день звучав тільки в мажорі!

У День Народження бажаю тобі бути веселим і добрим людиною, оточеним вірними друзями! Нехай все твоє життя перетворитися у великий і шикарний подарунок!

Нехай кожен твій день народження робить тебе все красивіше, кожне привітання додає блиску в твої очі Вітаю!

У твій день народження хочу побажати тобі бути самим везучим чортом на нашій планеті. Рости великий, {Ім’я}! А локшиною ти бути не можеш за визначенням.

Іменинник! Так відірвися ж ти від монітора! Бажаю тобі зустріти дівчину, яка витягне тебе з-за компа і доведе, що займатися любов’ю краще, ніж Варкрафтом!

Я бажаю тобі бути завжди таким сильним. Бути красивим, бути сміливим, бути надійним і чистим. Щоб ти ніколи не сумував, щоб від життя отримував лише найкращий бальзам!

Я хочу, щоб щастя висвітлювало тобі довгу дорогу життя, бажання виконуються на кожному кроці і всі двері у великий світ беззаперечно відкриваються перед тобою! З Днем Народження!

Не знаю, що побажати в день народження такого баловню долі, як ти. У тебе і так все є! О, придумав: нехай ти завжди будеш всім у своєму житті задоволений!

Бажаю бути тобі щасливою! Бажаю, щоб ти хорошел! Щоб не хворів, щоб був веселим. Щоб у цьому житті зміг домогтися ти все, чого б сам хотів.

Дивіться також:  Оригінальні привітання з днем народження одногрупника – найкращі побажання