Привітання з днем народження чоловікові середніх років – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Привітання з днем народження чоловікові середніх років – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Подивися, як чудово сьогодні небо, воно нарядилось в твою честь, нехай воно привітає тебе не тільки своєю красою, але і подарує тобі цілі потоки не затьмареною радості, зливи любові, зорепади удач і промені непідробного щастя. Бажаю тобі гармонії в родині і тільки справжніх друзів на шляху.

Дорогий іменинник, раді були б подарувати тобі бороду Хоттабича для виконання бажань, але реалісти казкам не особливо довіряють, чи не правда? Як варіант можна закинути невід в глибину моря, але там велика ймовірність сумного результату. Тому, бажаємо тобі незвичайного працьовитості і наполегливої терпіння для власноручного досягнення далеких і прекрасних цілей!

Сьогодні день народження твій. Бажаємо, не старіти ні тілом, ні душею! Завжди бути молодим і повним сил, щоб кожен прожитий і рік, і через годину був дорогий для тебе і милий. Щоб життя завжди була наповненою, щоб в житті не пізнав тривоги, бід і зла. Нехай проводжають вас захоплені погляди і будуть близькі завжди і всюди поруч! Любові і вірності, і життєвого раю. І щастя – без кінця і краю!

Хочу побажати тобі в День народження надійних друзів, дбайливих рідних, любові, безліч неймовірно щасливих миттєвостей в житті, чудового настрою, яскравих емоцій.

Наше життя залежить від невеликих випадковостей, які часом стають фатальними, бо я вам бажаю, щоб всі випадковості та закономірності призводили тільки до гарним і щасливим наслідків. І доля на дошці життя розставить нехай свої фігури так, щоб партія була тільки на вашу користь.

В цей день народження хай співають серенади пташки, цвітуть квіти, шелестять про те, який ти – світовий мужик! Нехай все на світі дива трапляються лише у тебе в домі. Будь щасливий, успішний, красивий і вірний своєму обов’язку!

Дивіться також:  Короткі прикольні привітання з Днем народження чоловікові

Хай ніколи у твоєму житті не зустрінуться нерозв’язні питання і проблеми. Бажаю при будь-яких життєвих обставинах зберігати почуття гумору!

Я бажаю тобі найбільш яскравих, барвистих спогадів від дня народження і непередаваних, веселих вражень!

Бажаю, щоб життя склалося, як прекрасна кінострічка, наповнена щасливими сценами, а ти був її геніальним режисером, щоб збулися всі найкращі слова і побажання, які сьогодні ти неодмінно почуєш від друзів і родичів. Люби своє життя, керуй нею і вона обов’язково буде доброю до тебе.

Всі ми раді, що сьогодні твій День Народження! Залишайся завжди турботливим чоловіком, хорошим батьком і таким вірним другом, як зараз! Бажаємо тобі щастя, любові і здоров’я, щоб ще не один десяток років говорити тобі такі ж слова!