Привітання з днем народження чоловікові батькові – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Привітання з днем народження чоловікові батькові – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю з народженням чудової людини! Нехай не буде для тебе нічого неможливого. Від усієї душі бажаю самої незвичайної долі. Будь прекрасним, неперевершеним батьком, справжнім чоловіком і сумлінним працівником!

Кожній людині при народженні дається ангел-хранитель, невидимо підтримує, допомагає у всіх справах і оберігає від бід. Наш шановний іменинник щаслива людина. Завдяки підтримці свого ангела-хранителя він досяг у житті всього, чого хотів. Наш іменинник подвійно щасливий чоловік, тому, що поруч з ним знаходиться ангел у плоті-його дружина, що володіє ангельським характером і неземним терпінням. Наш іменинник втричі щасливий, тому, що у нього є діти з великими і сильними крилами і янголята-онуки, приносять насолоду і відраду. Так піднімемо ж келихи за нашого щасливого іменинника і його ангелів, підтримують, допомагають і оберігають його від бід!

З днем народження! Будь люблячим батьком і турботливим чоловіком. Бажаю, щоб твоя сім’я завжди пишалася тобою. Легко переступай виникли перешкоди і перепони.

Любимка, вітаю тебе з Днем народження! Ти головна надія і опора нашої дружної родини: ніжний чоловік і турботливий папка. Головний годувальник і захисник. Бажаю тобі удачі у всіх справах, матеріальної стабільності і любові.

Всі ми раді, що сьогодні твій День Народження! Залишайся завжди турботливим чоловіком, хорошим батьком і таким вірним другом, як зараз! Бажаємо тобі щастя, любові і здоров’я, щоб ще не один десяток років говорити тобі такі ж слова!

Від усієї душі вітаю самого класного чоловіка, найкращого друга, турботливого тата і прекрасного чоловіка з днем народження!

Дивіться також:  Привітання з днем народження чоловікові