Привітання з Днем музеїв своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем музеїв своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю з Днем музеїв! Щогодини справи минулих днів все більше віддаляються від нас, але ми не могли б називати цивілізацією, якби не дбайливо зберігали свою історію… Сьогодні я бажаю всім скарбниць історії процвітання, а їх працівникам – довгого і щасливого життя багатою на добрі історії!

Дорогі друзі, сьогодні ми хочемо привітати тих людей, які своєю працею зберігають життя багатьох речей, предметів, таять у собі історію давно минулих років. Працівники музеїв, сьогодні ваше свято, а це чудовий привід, щоб провести час у колі друзів та отримати на свою адресу багато привітань.

Дорогі колеги, працівники музеїв, от і настав наш спільний свято. Нехай ваші зали поповнюються новими і цікавими експонатами, які завжди будуть радувати і зачаровувати. Бажаємо вам відмінного здоров’я, відмінного настрою і багато добрих вдячних відвідувачів.

Музей – це цілий світ, окрема частинка, в якій можна простежити еволюцію, розвиток культури міст, життя цілих народів, науковий і технічний прогрес, мистецтво та історію. Сьогодні ми бажаємо, щоб кожен, хто працює в цьому оазисі культури, був гідно оцінений за свої труди і завжди відчував себе чудово!

Доторкнутися до історії так просто… Досить прийти в музей! Вони є різні, на будь-який смак, але кожен – унікальний і вимагає особливої уваги, немов жива істота, що зберігає для людських поколінь осколки історії… З Днем музеїв! Нехай всі колекції будуть немов новенькі, нехай застигла історія оживає з вашою допомогою кожен день!

Сьогодні настав чудовий свято, присвячене всім працівникам музеїв. В кожній країні є таке місце, потрапивши куди можна розгледіти найвидатніші експонати різних епох розвитку культури корінного населення. Завдяки музейникам ми можемо подарувати собі таку розкіш. Побажаємо їм сьогодні довголіття, процвітання та успіхів.

Дивіться також:  Привітання з Хеллоуїном

Вітаю з Днем музеїв! Нехай поповнюються колекції і мирно зберігаються в засіках тендітні експонати, нехай відвідувачі будуть численні і ввічливі! Нехай спадщину наших пращурів, з якого б часу і куточка Землі вони не були, допомагає нам гідно жити сьогоднішнім днем і створювати краще майбутнє!

Без минулого у людини немає майбутнього. І щоб минуле не тануло в тумані вихідних днів, були створені музеї, ці справжні скарбниці сягають часів… Сьогодні, у День музеїв я бажаю вам частіше долучатися до світу минулого й сміливо будувати своє щастя в майбутньому!

Робота музейника не так вже проста, вона вимагає відповідальності і уважності. Любов працівників музею до минулого, всьому стародавньому і загадкового безмежна. Ви, немов батьки, бережете свої дітища і захищаєте їх від руйнування часом. Нехай ваша професія дарує вам задоволення і багато добрих вдячних відвідувачів.

Хто здатний зберегти будь-який експонат в цілості й схоронності, щоб донести людям всю принадність історії, і показує живий доказ тисячам відвідувачів? Звичайно ж, це працівник музею, саме йому ми сьогодні висловлюємо величезну подяку за можливість споглядати величні предмети мистецтва, науки, культури та історії!