Привітання з Днем мотоцикліста

Підготували для вас гарні Привітання з Днем мотоцикліста, своїми словами українською мовою, в прозі.

Так нехай же від захвату ошалілий, заспіває асфальт в коліщатка дивлячись, а світ летить, як очманілий, штовхаючи на краще тебе. Все, біля дороги що миготіло, навіки зникне в минулому квапливо. Ну а в прийдешнє, щоб сяяло західним сонцем море пива. На березі щоб чекали друзів рука, обійми близьких, доріг выезженные дали, ну а ще … молоденькі КИЦЬКИ!

Вітаю з Всесвітнім днем мотоцикліста! Всім, хто воліє 2 колеса замість 4, бажаю вільних доріг і веселих пригод. Нехай залізний кінь служить вірою-правдою довгі роки, а всі негаразди обходять стороною. Свіжого вітру, і, звичайно, ні жезла, ні цвяха!

Вітання наші летять, обганяючи вітру! Побажаємо лише рівних доріг без крутих поворотів, вірного залізного коня і тільки приємних попутників! Нехай завжди бак буде повним, мети досягнуто, а бажання простягаються далі і далі, змушуючи просуватися вперед.

Привітати байкера – це складне завдання, адже для щастя у нього практично все. Побажаємо лише вдалого подорожі, за якою б дорогою не довелося проїхати, прихильної погоди і отримати побільше адреналіну і приємних спогадів від кожної поїздки. Нехай вітер зустрічний завжди буде одночасно і попутним!

Привітати мотоцикліста – це завжди непросто, адже у нього майже все є для щастя. Головне – удачі, де б ти не їхав, вражень, спогадів і драйву!

Потужний двоколісний друг дарує свободу вибору і переміщень, полонить адреналіном і піднімає самооцінку. Так нехай же в день мотоцикліста кожен зможе насолодитися поривом зустрічного вітру, визначить для себе пріоритетні напрямки шляху, знайде собі вірного супутника і зможе розтягнути сезон подорожей на цілий рік.

Мотоцикліст — це стан душі, в якому ти перебуваєш постійно, мій давній друг! Ти не просто знаєш, що таке драйв і швидкість — це твої рідні брати. Саме тому ми з тобою відзначимо цей день від всієї душі, зібравши всіх приятелів. Однак перед тим як дружно накотити в барі, покажи мені, друже, що таке справжня швидкість! З Днем мотоцикліста тебе, друже!

Дивіться також:  Привітання з Днем поцілунку – найкращі побажання