Привітання з Днем моряка

Підготували для вас гарні Привітання з Днем моряка, своїми словами українською мовою, в прозі.

Наш відважний моряк побачив багато країн, навчився чай не розхлюпувати в качку, але все одно поспішає до рідних берегів… Не відпустили б назад до моря, якби не знали, як ти любиш! Посміхнися нам у відповідь, прийми наші вітання і стільки добрих побажань, що неодмінно вистачило б побудувати в океані цілий острів Щастя!

У морі дороги невидимі, зустрічі рідкісні, і лише зірки, на чолі з Полярної красунею, підморгують тобі… Але й на море є час свята, тому від сьогоднішніх привітань і побажань прихопи з собою в плавання частинку гарного настрою! Ми бажаємо тобі цілий океан щастя і будинок – повну чашу, а ще – здійснення бажань!

Ти моряк не просто за професією — морська сіль в самій твоїй душі! Вітаю тебе, мореплавець! Шкода, що Америку і шлях у Китай вже відкрили… Але все ж, плаваючи, подорожуючи пішки, за новим чи старим дорогах, завжди умій поглянути на все по-новому, здивуватися і посміхнутися неповторності світу!

Бушують хвилі, погрожує Морський цар, але тобі — все дарма! У морській свято – прийми наші вітання! Нехай море буде не твоїм противником, але іншому! Нехай морські вузли в’яжуться надійно, а прихильності на землі будуть міцніше стали! Нехай корабель не збивається з курсу в плаванні, а ти завжди тримайся вірного шляху на суші!

Морську науку ти осягав з самого юнацтва, але романтичне зачарування морськими просторами не пройшло з роками… З святом тебе, моряк! Посміхнися, погляньте, як вільні в небі альбатроси, і сам будь таким же вільним, не сумуй, будь сильний і любимо!

Що миліше плескоту хвиль об борт, теплого бризу і крику чайок? Сміємо сподіватися, що наші вітання також припадуть тобі до смаку! Прийми їх, а також найкращі побажання! Про тих, хто чекає на суші, не забувай! Повертай їм скоріше своє суспільство, вези заморські гостинці… Бувай здоровий і обласканий долею!

Дивіться також:  Привітання з Днем ЖКГ

Сім футів під кілем! З святом тебе, морський мешканець і наш дорогий чоловік! Дозволь в твоє свято побажати тобі всього найкращого! Нехай твій земний шлях буде відзначений справжньою любов’ю, міцною дружбою і славними перемогами! Виконуй свій обов’язок вірно і твердо стій на ногах у будь-який шторм, адже ти – справжній моряк!

Від нас, мешканців сухопутних, в своє свято, моряк, прийми подарунки і вітання! Море – не тільки романтика, але й немало клопоту, часом нелегких… Ми бажаємо тобі робити все граючи і з майстерні руки! Бажаємо не сідати за життя на мілині і, завжди посміхаючись, точно знати, де чекає тебе тиха щаслива гавань!

Ти дуже романтичний, капітан, і в твій святковий день ми адресуємо тобі найкращі побажання від щирого серця! Нехай кожне повернення в порт для тебе знаменує завершення пригод і новий виток сухопутної життя, в якій все спокійно і виповнюється все задумане!

В дитинстві ти майстрував кораблики, захоплено вів їх по весняних струмках… Сьогодні в твоїх руках справжній корабель із сталі, начинений технікою. Але все одно, в море ти відчуваєш себе, як, напевно, відчували моряки і століття тому… У святковий день – прийми наші вітання! Нехай вітер не буде попутним, команда – дружною, а щастя – дуже особистим і міцним!