Привітання з Днем моряка-підводника

Підготували для вас гарні Привітання з Днем моряка-підводника, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ваша служба проходить під товщею води, там, де немає ні тепла, ні світла сонця… На борту підводного човна – грізна зброя, а в екіпажі – розуміння і міцна дружба! Вітаємо з Днем моряка-підводника! Захищайте наші води і будьте здорові!

Підводним героям, яким честь і почім на суші і на морі, в День моряка-підводника я адресую палке привітання і саме щиро побажання щодо великого життєвого щастя, довголіття, міцного здоров’я і здійснення всіх заповітних мрій!

Там, на підводному човні, ти звичайно ж не один несеш службу, але все ж, як би один на один з таємничою безоднею… В День моряка-підводника я бажаю тобі міцного здоров’я та рівного гарного настрою, віри в свої сили і величезною удачі, а також благополучного повернення з кожного плавання!

Сьогодні я з щирим почуттям вітаю людини, що знає море, що називається, зсередини. З Днем моряка-підводника! Нехай велика глибина підкоряється тобі в плаванні, а в житті, загалом підкоряються великі висоти! Хай як би ні була холодна вода за ботом, на серце завжди буде гаряче!

Романтики вірять, що в морських глибинах чимало чудес… Але що зрівняється з підводним човном, що плаває там, де і промінчика сонця нема? Та не просто так плаває, а з важливою місією? Ось це і є справжнє диво з моряками на борту. Вітаю з Днем моряка-підводника! Нехай настрій у тебе буде сонячним на будь-якій глибині!

Вітаю з Днем моряка-підводника! Такого хлопця ми цінуємо… на вагу золота? Перел? Коралів? Ні! Набагато більше цінуємо ми тебе! Ти такий гарний, що й сам Нептун захотів би тебе в свій підводний флот… Але добре, що ти вірний тільки нам, своїй країні! Знову вітаю!

Дивіться також:  Привітання з Масляницею