Привітання з Днем митника

Підготували для вас гарні Привітання з Днем митника, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дорогі митники! Захоплює ваша уважність, відповідальність! Бажаємо, щоб ваша служба була якомога спокійніше і мирніше, без всяких підозрілих осіб і предметів. Спасибі вам за вашу роботу! Зі святом!

Що везете, громадяни? Сьогодні ми відповімо на це питання, що веземо вітання! Найтепліші вітання і сердечні побажання всього найкращого для вас — до Дня митника! Служіть з честю, живіть щасливо і довго, будьте коханими і в міру серйозні!

Шановні митники! Прийміть, будь ласка, вітання з професійним святом від усієї душі! Завдяки вашій службі ми спимо спокійно! Чого і вам бажаємо, адже це дуже важливо!

Той, хто стоїть на сторожі держави, той, чиї очі пильно, як рентген, в День митника я адресую свої вітання! Нехай для опису твоєму житті підходять тільки найяскравіші і найкращі епітети, а щастя, що зігріває серце, не вимірюється ніякими заходами!

Без митниці – не буде порядку, а значить, твоя служба – вагомий внесок у економічну безпеку нашої країни, та й інших теж… Вітаю з Днем митника! Іди по життю переможцем, збирає заслужені плоди свого успіху і завжди посміхаючись, залишайся такою ж хорошою людиною, яким ми знаємо тебе сьогодні!

Вітаю з Днем митника! Ваше чуйне увагу допомагає зберігатися у фортеці національним інтересам країни, і, мабуть, ви своєю службою цілком заслуговуєте побажання про те, щоб збулися всі мрії, життя було довгим і щасливим, життя прикрашала справжня любов і міцна дружба!

Товаришу митнику, в його професійне свято, ми бажаємо терпіння і уважності, щоб, сказавши контрабанді «ні!», відводити її сильною рукою від наших кордонів! І, оскільки не можна жити лише однієї службою, ми бажаємо сімейного щастя, солідних заощаджень у банках та регулярного відпустки в жарких країнах!

Дивіться також:  Побажання удачі

І вдень і вночі на митниці не стихає робота, йде хвиля вантажів і, як у сапера, у митника немає права на помилку, адже за спиною – вся країна! Ми вітаємо вас з професійним святом, зберігач державного кордону, та бажаємо вам працювати з відзнакою і жити щасливо!

Повз вас тече потік пасажирів, хто у справах, хто на відпочинок… І у кожного – речей не злічити, і все треба врахувати! У День митника я пропоную вам трішки відволіктися і прийняти вітання і сердечні побажання на щасливе життя, в якій все бажане сиплеться як з рогу достатку, і вдень і вночі серце зігріває любов!