Привітання з Днем метрології

Підготували для вас гарні Привітання з Днем метрології, своїми словами українською мовою, в прозі.

Без метрології неможливо уявити наш світ! Скільки я важу? Скільки купити ситцю на плаття? Яка швидкість автомобіля? Про одиниці вимірювання ви можете говорити годинами і з живим інтересом, і це просто чудово, адже найбільшого успіху в своїй області домагаються ті, хто люблять свою роботу! З Днем метролога!

Метрологія зародилася в пітьмі століть, і багато років стандарти про заходи були розрізнені, і людям складно було зрозуміти, скільки тут ліктів у перерахунку на унції… словом, була плутанина! З Днем метролога вас! Нехай ваші знання збагачуються новими мірками, але не буде заходи благополуччя і почуття щастя, зігріваючу серце!

У день точної і важливою в масштабах всіх планети науки, у Всесвітній день метролога, я вітаю вас, людини, яка знає історію метрів і фунтів, вміє вимірювати всі за всіма параметрів і різними способами, і бажаю вам стільки щастя, щоб його неможливо було виміряти!

Всіх метрологів хочемо привітати з професійним святом. Нехай всі Ваші вимірювання завжди будуть точними! В роботі хай щастить. Будьте закохані у свою роботу, щоб вона приносила Вам не тільки фінансове благополуччя, але і задоволення!

Вітаю з Всесвітнім днем метролога! Ви до всього примеряетесь і все міряєте, вам тільки дай простір, все буде переведено в міру! Так будьте точні практично до рахунку молекул і ніколи не сумуючи, сміливо будуйте своє незліченну щастя на довгі роки!

Вітаю з Днем метролога! Цю науку аршином не виміряєш, але вона зміряє все на світі і потрібна без винятку кожній людині і у всіх областях! Бажаю вам не допускати в своїх розрахунках помилок і завжди посміхаючись, жити щасливо!

Дивіться також:  Красиві привітання з Трійцею

Я вітаю вас із Всесвітнім днем метролога! Будьте справжнім профі у своїй справі і одним із самих щасливих людей на землі! Нехай не буде для вас нескорених наукових висот, хай збудуться всі мрії!