Привітання з Днем меліоратора своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем меліоратора своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Своїми працями з карток зникають згубні болота і слабкі землі, а на них місці виникають багаті сільськогосподарські угіддя або стрункі зелені насадження… З Днем меліоратора! Ваша праця відгукнеться народженням нової зеленої життя і вдячністю нащадків!

Навіть найродючіші грунти мають властивість виснажуватися. Завдання меліорації, зокрема, повернути їм сили, що виллється в процвітання сільського господарства і ситість країни! Прийміть наші вітання з професійним святом і хлібосольні вітання!

Праця меліоратора просто безцінний – ти врятуєш землі від виснаження, береги водойм – від розмиття, міняєш напрямку вітрів і осушаешь болота! В твоїх руках – сила науки і прагнення перетворити світ, щоб людині легше жилося в ньому! З Днем меліоратора, завойовник земель!

Людина, як відомо, звик брати від природи те, що йому потрібно, але як дбайливий її господар, він повинен піклуватися про неї. Так з’явилася на світ особлива наука, значущість якої в сучасному світі неможливо переоцінити – меліорація. Сьогодні ми вітаємо її працівників і бажаємо їм благополуччя, довгих років і нових успіхів!

Землі у нас не мало, але не кожна може народити хліб і тут на допомогу приходите ви, меліоратори, і ось, після чесних праць і наукових досліджень, на місці пустки колоситься висока пшениця, а вас народ готовий називати справжніми чарівниками! З Днем меліоратора!

Земля – головне багатство людства. Ви перетворюєте її з місць, мало придатних для життя і праці, квітучі долини і родючі ниви. Ви вивчаєте багато науки для однієї мети – поліпшити землі. Вітаю з Днем меліоратора! Нехай для вас не буде перешкод ні на роботі, ні в особистому житті!

Меліоратори – це дуже важливі для життєзабезпечення сучасного суспільства люди, професія яких приносить набагато більше користі, ніж професія космонавта, але не є такою прославленої і романтичної. Ці люди займаються створенням і контролем сприятливих умов для сільського господарства, куди входить облагороджування ґрунтів, моніторинг теплового, водного і повітряного пристрою грунту та інше. Заняття такою копіткою і складною справою заслуговує найглибшої поваги. Висловити свою вдячність за неоціненний внесок у розвиток сільського господарства, найкраще у святковому привітанні, приуроченому до Дня меліоратора.

Дивіться також:  Привітання з ювілеєм весілля

Меліорація земель — необхідне заняття, але в цей важливий день не квапся вставати з ліжка. Адже сьогодні — свято твій. З Днем Меліоратора!

Всі досягнення і багатий досвід науки, передові технології і величезна праця і терпіння – всі на службу рідній землі, без якої не було б нашої країни! Така робота меліоратора і вся його турбота про те, як поліпшити ґрунт? У ваше професійне свято я бажаю вам коли-небудь і Цукру звернути під фруктовий сад!

Дорогі наші трудівники. Зрошення ґрунту – це праця важка, але почесна. Хай скрізь, де стежать за водою на полях, будуть трави, дерева всі у квітах. Ми маємо пам’ятати, що за кожною справою стоїть жива, конкретна людина. Удачі вам у вашій благородній справі.