Привітання з Днем медичного працівника

Підготували для вас гарні Привітання з Днем медичного працівника, своїми словами українською мовою, в прозі.

Того, хто клопочеться про наше здоров’я, тому, хто підбирає найдієвіші ліки, того, хто поспішає на допомогу в білому халаті, в День медпрацівника – наші сердечні вітання! Нехай у вашому житті ясно світить сонце щастя і не трапляється бур! Нехай здійснюються всі мрії — і дивом і вашими працями зцілюються всі пацієнти!

Немає більш потрібної професії споконвіку і до зараз, ніж професія медичного працівника. Адже ви не просто працюєте, ви даруєте життя, даруєте надію і майбутнє кожного хто потребує допомоги! Нехай сьогоднішній день, принесе натхнення і дасть поштовх вперед! Адже ти рятуєш життя багатьох людей і при цьому не вимагаєш нічого натомість! Такими працівниками пишатися не тільки країна, а і весь світ! З Днем медика!

Дякую вам, лікарю, за рецепт, пораду і участь! Дозвольте привітати вас з Днем медичного працівника! Нехай і вам життя випише рецепт щастя і на додачу до нього нагородить удачею і гарним настроєм, щоб ніколи не траплялося приводів для смутку, але для посмішки їх було 365 році і ще більше! Будьте коханими, вірні своїм ідеалам і завжди вірте в свій вірний і ясний шлях!

Якщо нездужає – краще не зволікати. Відвідавши вас, ми виконаємо всі вказівки, і скоро знову будемо радіти життю. Спасибі вам за неоціненний труд, вітаємо з Днем медпрацівника! Будьте завжди і самі здорові, а крім того – дуже щасливі, адже хороші люди заслуговують найкращого – вірних друзів, незабутніх миттєвостей, затишного будинку!

З Днем медика, бажаю бути завжди в хорошому настрої, вірити в свої сили, прагнути до втілення своїх мрій в реальність. Бажаю хороших друзів. Здоров’я, успіхів в особистому житті.

Дивіться також:  Привітання з Днем святого Валентина подрузі

В медицині не буває простих професій. Ви не просто працюєте з людьми, ви рятуєте їх, ви їх лікуєте ділом, турботою, а іноді і добрим словом. Нехай все збувається! Живіть довго, не вболівайте, адже ви нам всім потрібні!

Дорогі медики! Бажаємо вам сьогодні струсу почуттів, з витіканням сприятливих обставин, сльозотечі алмазами і ейфорії при отриманні зарплати. Пацієнтів вам без запалення хитрості і ударів нахабства. А тільки переломів на краще в кар’єрі і особистому житті!

День медичного працівника — свято Людей з великої літери, свято ангелів на Землі. Без перебільшень! Врятують, исцелят, вселять надію. Нехай вам невимовно пощастило, нехай непроста робота приносить моральне задоволення і гордість за виконаний по совісті борг!

В цей теплий день, я від чистого серця і душі вітаю тебе, найкращого медика з твоїм професійним святом! Нехай сьогодні, все, про що ти мрієш, дійде до Господа! Адже за таких як ти, моляться сотні людей з вдячності, що ти подарував їм здоров’я! Бажаю, щоб твоє серце ніколи не знало розчарування, і щоб тобі ніколи не доводилося звертатися за допомогою до твоїм колегам! Знай, що таких як ти цінує весь світ! З святом.

Дорогі друзі! Вітаємо вас з Днем медика, так як ви, як ніхто, заслуговуєте самих теплих побажань і щирих слів подяки. Нам залишається тільки здогадуватися, звідки ви берете стільки сил, щоб допомагати людям справлятися з їх недугами, долати перешкоди в боротьбі за здоров’я, підтримувати в них позитивний дух. Низький вам уклін, шановні медики, за ваш щогодинний корисний працю!