Привітання з Днем медичного працівника подрузі

Підготували для вас гарні Привітання з Днем медичного працівника подрузі, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дорога подружка, мені приємно, що близька мені людина займається такою корисною справою, як лікування. Я сподіваюся що ти і надалі, як і вся благородна професія медика принесе людям радість, позбавить від болю і розчарувань. Бажаю професійного зростання і далі! Зі святом!

З Днем медика, бажаю бути завжди в хорошому настрої, вірити в свої сили, прагнути до втілення своїх мрій в реальність. Бажаю хороших друзів. Здоров’я, успіхів в особистому житті.

Ти з легкістю лікуєш, знайшовши в цьому своє покликання і, мабуть, я не знаю лекаря краще! Вітаю з Днем медпрацівника! Будь в числі кращих представників свого ремесла, нехай пацієнти зустрічаються тобі не більше одного разу, а в особистому житті все буде так чудово, щоб не можна було й бажати більшого щастя, справжнього кохання і удачі!

Не на латині, але просто, по-дружньому я хочу привітати тебе з Днем медичного працівника! Як добре, що твій вибір припав саме на цю професію, і тепер можна не боятися занедужати! Сьогодні я шлю тобі палкий привіт і найкращі побажання, які, до речі, не менш корисні, ніж вітаміни! Посміхнися, живи довго, і нехай реалізуються всі мрії!

Вітаю з Днем медичного працівника! Якщо недуга захопить тіло — я не займуся самолікуванням, а без зволікання звернуся до тебе, і тоді неодмінно скоро знову буду на ногах! У своє професійне свято прийми від мене найкращі і найтепліші побажання! Щастя тобі, довгих років, гарного настрою, палкого кохання і здійснення мрій!

Є багато різних професій, усі потрібні, всі відповідальні, але професія медика не тільки відповідальна і потрібна, вона просто необхідна кожному з нас. Бажаю тобі натхнення кожен день! Нехай вдячність кожної людини приносить тобі задоволення і щастя. Адже твоя професія важлива для кожного з нас, як повітря, без медиків, немає майбутнього. Адже твоя професія йде на благо кожного з нас! Живи щасливо і роби здоровіше кожного з нас! З Днем медика тебе.

Дивіться також:  Прикольні привітання з Великоднем

Вітаю, з Днем медика! Щастя тобі, натхнення, а ще того, чого ти бажаєш собі й близьким тобі людям — у незліченній кількості!