Привітання з Днем медичного працівника лікаря

Підготували для вас гарні Привітання з Днем медичного працівника лікаря, своїми словами українською мовою, в прозі.

Мудрому цілителя, чиє керівництво – слово науки, в День медичного працівника я хочу сказати спасибі за нелегку працю, адже кожне твоє рішення – доленосне для нас, твоїх пацієнтів! Дозволь в цей святковий день побажати тобі всього найкращого! Щоб міцніла фінансове благополуччя, щоб завжди був гарний настрій і повагу колег!

Того, хто клопочеться про наше здоров’я, тому, хто підбирає найдієвіші ліки, того, хто поспішає на допомогу в білому халаті, в День медпрацівника – наші сердечні вітання! Нехай у вашому житті ясно світить сонце щастя і не трапляється бур! Нехай здійснюються всі мрії — і дивом і вашими працями зцілюються всі пацієнти!

Вітаю з Днем медичного працівника! Якщо недуга захопить тіло — я не займуся самолікуванням, а без зволікання звернуся до тебе, і тоді неодмінно скоро знову буду на ногах! У своє професійне свято прийми від мене найкращі і найтепліші побажання! Щастя тобі, довгих років, гарного настрою, палкого кохання і здійснення мрій!

З Днем медика, бажаю бути завжди в хорошому настрої, вірити в свої сили, прагнути до втілення своїх мрій в реальність. Бажаю хороших друзів. Здоров’я, успіхів в особистому житті.

Якщо нездужає – краще не зволікати. Відвідавши вас, ми виконаємо всі вказівки, і скоро знову будемо радіти життю. Спасибі вам за неоціненний труд, вітаємо з Днем медпрацівника! Будьте завжди і самі здорові, а крім того – дуже щасливі, адже хороші люди заслуговують найкращого – вірних друзів, незабутніх миттєвостей, затишного будинку!

Дякую вам, лікарю, за рецепт, пораду і участь! Дозвольте привітати вас з Днем медичного працівника! Нехай і вам життя випише рецепт щастя і на додачу до нього нагородить удачею і гарним настроєм, щоб ніколи не траплялося приводів для смутку, але для посмішки їх було 365 році і ще більше! Будьте коханими, вірні своїм ідеалам і завжди вірте в свій вірний і ясний шлях!

Дивіться також:  Добрі слова та побажання

Вітаємо з Днем медика! Бажаємо Вам завжди мати хороше здоров’я, творче натхнення, успіх в роботі, особисте щастя і благополуччя.

Вітаю з Днем медика – даруєте людям здоров’я і не скаржтеся на своє!

День медичного працівника — свято Людей з великої літери, свято ангелів на Землі. Без перебільшень! Врятують, исцелят, вселять надію. Нехай вам невимовно пощастило, нехай непроста робота приносить моральне задоволення і гордість за виконаний по совісті борг!

У народі кажуть: якщо хворий дуже хоче жити, то медицина безсила! Дорогі доктора, вітаємо з Днем медичного працівника і бажаємо відповідати, давати пацієнтам реальний шанс на одужання! Проявляйте турботу не тільки про здоров’я хворих, але й про своє особисте. Нехай у ваших холодильниках, крім шоколаду і коньяку, вручених в знак подяки, зберігаються і нормальні продукти, куплені за гідну зарплату!