Привітання з Днем мебляра своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем мебляра своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю з Днем мебляра! Хороша в усіх відношеннях меблі – не розкіш, а нагальна необхідність. Спасибі вам за те, що нам є, де затишно згорнутися клубочком після робочого дня, де накрити смачну вечерю… Мені хотілося б цілком щиро побажати вам благополучного життя в затишному будинку з дружною родиною!

Як не крути, а жити без меблів нам абсолютно неможливо! І крім того, хочеться щоб вона була сучасною, комфортною і красивою… Вітаю з Днем мебляра! Як добре, що ваша професія є на світі, і ми можемо спати на м’яких постелях, працювати за зручними столами і відпочивати на зручних диванах!

Меблями людина оточений завжди і скрізь, і навіть якщо він не знає тонкощів стилю бароко або порядок збору кухні, хороший добротний меблі якось видно з першого погляду… Вітаю з Днем мебляра! Ваша робота потрібна всім і кожному! Бажаю вам не втомлюючись допомагати нам жити в комфорті і звичайно ж, самим бути щасливими!

Про обстановку, а також про статус людей в ній працюють або проживають, судять насамперед з меблів, а значить, сьогодні, в День мебляра пора сказати спасибі тим, завдяки яким ми живемо в обстановці гідною сучасного трохи розбещеної людини! Вітаю вас з професійним святом! Довгих років вам і щастя!

Ви працюєте для того, щоб створювався домашній затишок, презентабельна ділова обстановка і багато іншого… Ви знаєте все про стільці, шафах, столах і стелажах… Вітаю з Днем мебляра! Нехай через ваші руки проходять найкращі предмети меблювання і множиться кількість вдячних щасливих клієнтів!

Вітаю з Днем мебляра! Ви знаєте меблі не просто як симпатичну деталь інтер’єру, але від кожної лінії і до первісного начерку! Ви цінуєте свою професію і працюєте не покладаючи рук, а нам залишається лише прискіпливо вибирати і радіти затишку та комфорту! Бажаю вам удосконалюватися у своєму ремеслі і жити щасливо і просто розкішно!

Дивіться також:  Видужуй – проза

Кожна людина мріє про затишний будинок, а який же будинок без хорошої добротних меблів? Сьогодні, в День мебляра я від усієї своєї душі, цінує комфорт, бажаю вам міцного щастя на кожен день вашого довгого життя, а також великої любові і всіляких благ!

Вітаю з Днем мебляра! Перш за все, хочеться подякувати вас за комфортабельну, просто ідеальну обстановку, ну а по друге, побажати вам побільше вигідних замовлень і досконалого знання своєї роботи, до кожної плашки і гвоздика!

Меблі сьогодні – не перелічити! Витончена і скромна, вона, тисячі стилів оточує нас і без неї просто не уявити побут сучасної людини… В День мебляра я вітаю вас, працівників фронту сучасного комфорту і бажаю вам усього найкращого!

Вітаємо меблевиків з їх професійним святом. Як би не сміялися люди над тим, що це не професія — вони помиляються і сміються самі над собою. Адже ви саме ті, хто дає їм можливість ввечері розслабитися на дивані перед телевізором і сісти їсти борщ за стіл.