Привітання з Днем любові своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем любові своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Кохана моя! Ти і уявити собі не можеш, скільки ти для мене значиш! Ти — моє життя, частина мого серця і душі! І як я жив без твоєї любові? Я існував! А ти, рідна, перетворила дні й ночі в рай! Я біжу до тебе, я думаю про тебе, жадаю тебе! Я люблю тебе!

Вітаю тебе з Днем любові – найкращим святом у світі! Нехай якщо домашні тобі і влаштують винос мозку, то тільки в хорошому сенсі. Нехай дитячий сміх стане кращим акомпанементом для твого життя, а щасливі посмішки домашніх – кращим тлом для твого відпочинку!

Кохана! Зустрівши тебе, у мене наче все всередині перевернулось, запалилося полум’я, яке, здається, вже ніколи і ніхто не зможе загасити. Останнім часом я себе не впізнаю: вночі не спиться, вдень ходжу сам не свій. Хочеться здійснювати подвиги: підкорити найвищу вершину, опуститися на саму небезпечну глибину, злетіти увись і обійняти весь світ, бо в ньому, в цьому світі, є ти! Я зрозумів — це любов..

З Днем любові тебе! Бажаю, щоб у твоєму домі жоден день не проходив без ніжних обнімашек, палких поцілунків, щирого реготу! Нехай у сімейному альбомі буде мало місця для гарних вражень, а твоя чудова пам’ять не зможе вмістити всіх щасливих файлів!

Мій милий! Прийми в День Любові мої щирі вітання та слова вдячності за твою турботу, тепло, доброту. Ти – найкращий з чоловіків, ти наповнюєш моє життя сенсом, даруєш мені натхнення і бажання жити в ім’я нашої любові. Знай, що кожен мій подих, кожен стукіт серця – тільки для тебе!

Давня моя подружка, побажаю в День Любові знайти чоловіка своєї мрії. Нехай кожен день, який ти проведеш з ним принесуть лише щастя, а Ваша любов вимете всі негаразди, смуток і печаль!

Дивіться також:  Привітання з Великоднем не у віршах

Твої губи схожі на червоні маки, яких хочеться цілувати. Твої очі — це бездонні озера, в які хочеться пірнути і залишитися там назавжди. Твої чудові волосся, я так люблю торкатися їх і вдихати ледве вловимий, тонкий аромат. Твоя шкіра схожа на шовк — гладка і ніжна. А ти схожа на розпустилася квітка. Самий прекрасний, який я тільки бачив у житті.

Подарувати поспішаю тобі я, мій коханий чоловік, в День Любові радість і різнокольорові мрії. Побажаю жити до ста років, вірячи в любов і ніжність, пристрасть і повагу. Бажаю, щоб наша міцна сім’я ніколи не здалася на милість ворогам чи обставин. Люблю тебе, рідний!

Дорога подруга, вчора я бачила, що в тебе перед вікнами зупинявся принц на білому коні, точніше на білій машині. Ви поки що не знайомі, але я впевнена, що незабаром він стане любов’ю всього твого життя. З Днем Кохання!

У День любові Вам найкращі побажання! Невиліковного, хронічного щастя, безжального і настирного багатства, всюдисущої радості, козирного везіння, феєричного настрою, великого запасу сил для внутрішньосімейних щоденних подвигів! І, звичайно, кохання!