Привітання з Днем любові – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Привітання з Днем любові – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Нехай в день Любові збудуться всі твої заповітні мрії і надії! Нехай друга половинка завжди буде поруч, захищаючи твоє жіноче крихке серце від бур і негод. Не думай про минуле, живи сьогоденням і вір у щасливе майбутнє! Нехай прекрасне почуття кохання супроводжує тебе все життя!

Коханий, я хочу привітати тебе з Днем Любові. Ти даруєш мені радість, любов і ніжність. Я щаслива поруч з тобою, ти в мене найкращий, я тебе дуже люблю. Милий, бажаю тобі щастя і вірного життєвого шляху. Зі святом!

Дорогий, я вітаю тебе з Днем Любові. Наша родина — це найдорожче, що є в моєму житті. Ти даєш мені натхнення, даруєш турботу, ніжність і щастя, я тебе дуже люблю. будь впевнений у тому, що наша сім’я буде тобі міцною опорою завжди. Зі святом!

У цей прекрасний, але трохи забутий єврейське свято хочу розповісти тобі про свою любов. Про те, що на всій землі немає нікого прекрасніше тебе для мене, і думаю, ніколи не буде. Так дозволь сьогодні відродити традицію нашого народу і привітати тебе з давнім святом нашої любові.

З Днем Кохання! Нехай радість засяє над вами в цей день і всі союзи, що укладалися, сьогодні або в інший час, складаються добре і сонячно. Нехай любов вас оточує на всьому життєвому шляху завжди приносить найкращі плоди, не знаючи горя і печалі. Щастя зародженням почуттів і вогню тим, що вже існують.

Хочу привітати всіх з чудовим святом, Днем кохання! Бажаю більше вогню бажання, палкої пристрасті у стосунках. Не забувайте про Ваш ніжний квітка любові і все вийде. Кохайте і будьте коханими!

Дивіться також:  Короткі зворушливі побажання

Вітаємо всіх закоханих з прекрасним і світлим святом любові. Бажаємо, щоб ваші почуття були щирими і довговічними! Нехай Ваша друга половинка радує Вас своєю променистою усмішкою, вірністю і повагою! Будьте підтримкою і опорою один для одного. А саме головне — любіть всім серцем!

Любий мій, коханий чоловік! За ті роки, що подарувала нам доля, я безмежно вдячна тобі! Ти був для мене опорою в скрутну хвилину і ділив зі мною миті щастя! Тільки завдяки тобі я дізналася, що бути жінкою можна тільки, коли поруч справжній чоловік! З Днем Любові, коханий!

Щастя капризно, як маленька метелик: намагаєшся його зловити, воно вислизає з рук. У День Любові зізнаюся: в ту мить, коли я зустріла тебе, моє життя метеликом впорхнуло щастя!

З Днем Любові, кохана! Ти зірка, сяюча мій шлях до щастя! Ти — троянда, пахощі якої наповнює мій світ солодкими ароматами! Коли я бачу тебе, мене охоплюють одночасно трепет і хвилювання! Я впевнений, що саме цей стан називається любов’ю! Ще раз зі святом, любов моя!