Привітання з Днем лікаря

Підготували для вас гарні Привітання з Днем лікаря, своїми словами українською мовою, в прозі.

Не на латині, але просто, по-дружньому я хочу привітати тебе з Днем лікаря! Як добре, що твій вибір припав саме на цю професію і тепер можна не боятися занедужати! Сьогодні я шлю тобі палкий привіт і найкращі побажання, які, до речі, не менш корисні, ніж вітаміни! Посміхнися, живи довго і нехай реалізуються всі мрії!

Зовсім не страшному й навіть дуже симпатичному лікаря в його професійне свято я бажаю самому завжди бути здоровим, бадьорим і щасливим в приклад пацієнтам і на радість друзям! Нехай життя балує приємними сюрпризами, нехай кар’єра сягає захмарних висот і кожен рік життя примножує радість!

В це свято, в День лікаря, ми несемо його освіченим і чуйним винуватцям цукерки і квіти, але головне – гарячі вітання і найкращі побажання! Повірте, кожна частинка вашої уваги робить саме гірке ліки солодше меду! Після зустрічі з вами більше зовсім не хочеться хворіти, але ми зовсім не проти в майбутньому знову відвідувати вас, хоча б ось за тим, щоб вітати!

З будь-яким недугою ти непримиренний борець. Можна піти від тебе без надії на одужання? Звичайно, ні! За це я і люблю тебе і дуже поважаю! Сьогодні, у свято всіх лікарів прийми мої вітання! Від всього серця, що б’ється зараз в нормальному ритмі, я бажаю тобі успіхів та благополуччя!

Ти з легкістю лікуєш, знайшовши в цьому своє покликання і, мабуть, я не знаю лекаря краще! Вітаю з Днем лікаря! Будь в числі кращих представників свого ремесла, нехай пацієнти зустрічаються тобі не більше одного разу, а в особистому житті все буде так чудово, щоб не можна було й бажати більшого щастя, справжнього кохання і удачі!

Дивіться також:  Привітання з Великоднем

Сердечно вітаю наших чудових медиків з професійним святом! Якби не медицина, людство давно б вже пропало. Ми всі безмежно вдячні вам за вашу працю! Звичайно, хворіти ніхто не хоче, але якщо вже так сталося, то я знаю, що ви допоможете з цим впоратися! З Днем лікаря!

У День лікаря я хочу побажати вам удачі. Щоб обраний вами шлях завжди виявлявся вірним, дії та призначення – правильними. Щоб у вас ніколи не здригнулася рука. Я захоплююся вашою мужністю, терпінням, витримкою. Нехай ніколи вас не залишають! З Днем лікаря!

Лікар – це найважливіша професія в нашому житті, тому що головне в ній – здоров’я. А решта все прикладеться. І я хочу побажати вам в першу чергу саме здоров’я! Будьте завжди щасливі! Ми вас дуже цінуємо і поважаємо! З Днем лікаря!

Вітаю з Днем лікаря! Якщо недуга захопить тіло — я не займуся самолікуванням, а без зволікання звернуся до тебе і тоді, неодмінно, скоро знову буду на ногах! У своє професійне свято прийми від мене найкращі і найтепліші побажання! Щастя тобі, довгих років, гарного настрою, палкого кохання і здійснення мрій!