Привітання з Днем КВН

Підготували для вас гарні Привітання з Днем КВН, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сьогодні наш дорогий Клуб Веселих і Кмітливих відзначає своє професійне свято. Ми від щирого серця хочемо привітати наших хлопців з цим чудовим святом. Все своє життя вони приносять нам веселощі, незважаючи на свої особисті проблеми. Так нехай же цих самих проблем у них буде якомога менше!

Моя улюблена передача! О, мій КВН! Я завжди чекаю цього чудового моменту, коли ви починаєте виступати. У ваш святковий день я від усієї душі бажаю вам приємних глядачів і дружного сміху журі. Високі бали нехай допоможуть вам рухатися далі і ніколи не сумувати. Вітаю!!!

У День КВК прийміть мої найкращі вітання! Славно це, з юних років вміти посміхатися кожен день, і так заразливо! А вже як почнете говорити разом з товаришами… Доведеться виходити на уклін і повтор до спраглої вас публіці! Бажаю вам не зупинятися на досягнутому і виконати всі мрії!

Вітаю з Міжнародним днем КВН! Нехай гумор цього колективу чудових хлопців викликає у глядачів самий щирий і корисний для організму сміх! Нехай в особистому житті у них все ладиться і завжди буде привід чарівно посміхатися і ніколи не буде приводу сумувати!

Веселися, країна! Гуляй, КВК! Святкуйте свій свято, хлопці! Хочемо побажати вам, щоб у вас у запасі завжди знайшлися веселі жарти. Нехай ваш «мозковий штурм» завжди працює безвідмовно, і ваші глядачі завжди захоплюються вами. Бажаємо вам успіхів і в кар’єрі, і в особистому житті!

Наші чарівні хлопці з КВК сьогодні відзначають своє свято. Давайте подумки потиснемо їм руки і побажаємо запаморочливої кар’єри. Піднімемо за них келихи шампанського і дружно скажемо, що краще їх нам ніколи не знайти. Привітаємо їх весело і від усієї душі.

Дивіться також:  Прикольні привітання з Днем медичного працівника

Вітаю з Днем народження КВН! Вже більше півстоліття не втомлюється жартувати славні хлопці, а ми не втомлюємося слухати їх і підвищуємо своє почуття гумору! Хочеться побажати всім їм великого натхнення в грі на сцені і міцного щастя в особистому житті, адже вони нам, чесно сказати, своїми номерами дарують сміх і продовжують життя!