Привітання з Днем компютерника

Підготували для вас гарні Привітання з Днем компютерника, своїми словами українською мовою, в прозі.

Хлопці, нехай успіхи наздоганяють вас так само швидко, як ваші пальці клавіші, та не скине з’єднання ваш модем, та не завалиться «вінда» ваша, щоб не один вірус проклятий не залітав у вашу мирну обитель, так буде непохитний ваш брандмауер.

Вітаю тебе з цим молодим, але швидко став важливим святом — Днем комп’ютерника! Що б ми робили без твоєї допомоги і допомоги твоїх колег! Технології сьогодні змінюються так швидко, тому я бажаю тобі постійного професійного зростання!

У цей святковий день вітаємо всіх комп’ютерників. Хочемо побажати щастя, процвітання на роботі, любові і поваги близьких. Вибачте нас — дам, за нерозуміння, за дзвінки з проханнями «полагодити таку штучку». Спасибі вам за терпіння і турботу. Залишайтеся такими ж розумними, кмітливими, винахідливими.

Дорогий наш комп’ютерний ас, вітаємо тебе з твоїм професійним святом! Ми бажаємо тобі надійної техніки, яка ніколи не підводить, нових технологій, завдяки яким твоє життя стане ще цікавіше, і, звичайно, вдячних користувачів, яким ти допомагаєш кожен день!

Вітаю тебе з твоїм професійним святом — Днем комп’ютерника! Ти справжній офісний герой, який в лічені хвилини змушує працювати навіть самий примхливий комп’ютер! Від імені всіх відділів нашої компанії я кажу тобі спасибі за твій труд і терпіння!

Дорогий наш колега! Сьогодні твій професійне свято і ми хочемо подякувати за те, що ти впевнено стоїш на сторожі безпеки нашої фірми! Бажаємо тобі, щоб сервер не падав, щоб дроти не заплутувались у гордіїв вузол, а шкідливе ПО обходило систему стороною! Нехай в житті у тебе все виходить і хай твоя праця винагороджується гідною зарплатою! Вітаємо!

Всіх, хто знає підхід до сучасної техніки, хто легко і вільно володіє інформаційними технологіями, ми вітаємо з практично професійним святом. Нехай будуть вам не страшні перепади напруги, і самі сучасні віруси.

Дивіться також:  Привітання подрузі з Трійцею