Привітання з Днем кіно

Підготували для вас гарні Привітання з Днем кіно, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сьогодні День кіно і я тебе вітаю з цим чудовим святом. Так як ти любиш кіно – так його не любить ніхто! Скільки фільмів ти переглянув? Напевно, їх уже й не злічити! Бажаю тобі нових чудових блокбастерів, телесеріалів, комедій, трилерів і мелодрам. Нехай з’являються нові талановиті сценаристи, режисери і актори, щоб ти завжди з задоволенням дивився кіно.

З хорошими фільмами години летять непомітно, а ми завмираємо, то не віримо, що головний герой переможений лиходієм, то сміємося весело, просипаючи попкорн на сусіда, якщо випала нагода дивитися кіно на великому екрані! Сьогодні – День кіно, славний і дорогий нам свято! Так нехай у сценаристів не вичерпуються свіжі ідеї а у нас завжди знаходиться годинку-другу на фільм…

Кіно – не просто розвага на пару годин, але наче інший світ, в якому ми спостерігаємо чужі життя і пристрасті, часом так щиро переживаючи, ніби герої існують насправді… І ця кіноманія, зовсім не заважає реальному житті, адже людині властиво шукати щось приємне для свого вільного проведення часу! Вітаю з Днем кіно! Дивіться його з задоволенням!

Дорогий друже! Сердечно вітаю Вас з Днем кіно – святом людей, які вміють знайти, зібрати і донести до людей справжнє мистецтво. З часів братів Люм’єр кіно було і залишається улюбленою розвагою мільйонів людей по всьому світу, і дуже відрадно, що Ви належите до нечисленної когорти тих, хто доставляє їм задоволення. Нехай же ніколи не пустують знімальні майданчики, з’являється новий матеріал, а ті, хто допомагає Вам у Вашій нелегкій праці, будуть такими ж самовідданими і відданими справі, як і Ви! Зі святом!

Дивіться також:  Привітання з Днем шоколаду своїми словами

День кіно – прекрасне свято! Вітаємо всіх, всіх, всіх, хто пов’язаний з мистецтвом кіно: акторів, режисерів, сценаристів, гримерів, освітлювачів, операторів… Ви робите світ прекраснішим, а людей щасливішими! І сьогодні хочеться побажати вам якомога більше творчих ідей, захоплення глядачів, визнання критиків і самореалізації! А любителям кіно – вражаючих кіноновинок!

Сьогодні у світі стільки фільмів, що не переглянути і за три життя, і серед них знайдуться сотні улюблених для самого вибагливого кіномана! Вітаю з Днем кіно! Нехай ніколи не відволікає вас в години перегляду, і ще краще, якщо для цікавого фільму знайдеться дружна компанія!

Від зорі кінематографа і до наших днів, у світі знімають мільйони несхожих фільмів, і сьогодні кожен може поринути в цей дивовижний світ, переплетающийся з наших, що дарує нам масу яскравих переживань! Сьогодні, в День кіно, я бажаю вам дивитися тільки найкращі фільми!