Привітання з Днем інженерних військ

Підготували для вас гарні Привітання з Днем інженерних військ, своїми словами українською мовою, в прозі.

Без інженерних військ і армії не бути, не гриміти перемоги! Ви вирішите, як зміцнити тил, як підірвати міст і багато іншого, завдяки чому ворог рознесеться на пух і атоми! Сьогодні, прийміть вітання з професійним святом і найкращі побажання!

І вчений, і солдатів… Дивовижний гібрид! З Днем інженерних військ! Нехай у тебе, військова людина, буде не життя, а казка, але не нудна пастораль, а з пригодами, перемогами, реальною любов’ю і дружбою, запаморочливими святами і достатком!

Оборона, тил, прорив – все на ваших плечах! Там де не взяти грубою силою, можна обійти технічної хитрістю, і не рахунки вашим ідеям, роящимся в світлих головах! Вітаю з Днем інженерних військ! Бажаю блискучою служби та особистого щастя!

Ти служиш у військах особливого роду, поєднуючи геніальний розум і відвагу, а також, звичайно ж, добрий норов з яким завжди на хорошому рахунку в колег і начальства! Вітаю з Днем інженерних військ! Нехай твої концепції завжди будуть до місця!

Інженерні війська – вагома сили в будь-якій битві, і сьогодні я вітаю всіх, хто служить у них не покладаючи рук і даючи і хвилинки відпочинку вченому розуму, з професійним гучним святом! Будьте сміливі і щасливі, веселі і чесні!

Ти інженер не простий, а просто золотий, точніше – військовий, і сьогодні ми вітаємо тебе з Днем інженерних військ! Нехай твої блискучі ідеї знаходять найкраще застосування! Нехай мирне життя балує грошиками, романтичними переживаннями і всім смачним!

Сьогодні твоє свято – День інженерних військ! Прийми від мене найщиріші вітання! Завдяки тобі і таким же сміливим хлопцям, як і ти, ми можемо не хвилюватися за безпеку нашої держави і спати спокійно. Але не дивлячись на все, безумовно корисні твої навички, єдине, чого я хочу тобі побажати – це мирного неба над головою і ніколи не знати, що таке війна!

Дивіться також:  Тости з днем народження другу – найкращі побажання