Привітання з Днем инвентаризатора своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем инвентаризатора своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Точність і суворий облік — ось головні складові Вашої роботи, дорогі інвентаризатори. У Ваше свято хочемо побажати Вам, щоб робота приносила не тільки задоволення, але і хорошу зарплату. Нехай Ваша праця завжди цінують по достоїнству.

Досвідченим оком ти оцінюєш нерухомість і за тобою немає сенсу перевіряти… Прийми вітання, працівник БТІ! Куди б не закинула тебе доля з обов’язку служби, будь завжди зібраний і уважний, помічай будь-яку значиму дрібниця і звичайно, коли на вихідні та після робочого дня тебе залишає вантаж турбот, відпочивай зі смаком і задоволенням!

Вітаю з Днем инвентаризатора! Як без вас продати квартиру, заселити новий будинок? Ви ж потрібні для всієї країни люди! Заслужував непосильною працею шану, сьогодні, прийміть вітання і побажання про те, що оцінка завжди була вірною і кар’єра йшла в гору жваво, а по дорозі до робочих вершин, вас не залишала удача і бадьорість духу!

Поглянувши на нерухомість побіжно, ти вже багато про неї можеш розповісти з точки зору инвентаризатора, а вже коли берешся за роботу, від тебе не вислизне не те що мишача норка, але і ретельно захований дефект! Тобі, в День працівника БТІ я бажаю рости над собою в професійному і особистому плані, нехай голову тобі солодко кружляють успіхи, а долоні зігрівають матеріальні блага!

Працівнику БТІ, в його професійне свято я бажаю не пасувати перед практичної, ні перед нудною паперовою роботою, триматися молодцем і, загалом, бути успішною людиною, якій відкриті всі дороги, що любимо, поважаємо і просто щасливий!

У День працівника інвентаризації – прийміть мої поздоровлення! Я знаю, ви б впоралися з оцінкою навіть замків Фата-Моргани! Я бажаю тобі, звичайно, старанно виконувати свої обов’язки, але за працями не забувай і про маленьких радощів життя, а також завжди знаходить час для спілкування з близькими і виконуй мрії!

Дивіться також:  Привітання з Днем геодезії і картографії

Оглядаючи будівлі, ви помічаєте не тільки зовнішній вигляд, часом сліпучий блиск, наприклад, в елітній квартирі, але і вмієте все відобразити сухим, точним мовою фактів. У День інвентаризаторів – прийміть вітання і самі світлі побажання! Нехай робота не стомлює надмірно, адже в ній так важливо тримати розум ясним! Шани вам, достатку, довгих років і почуття світлого щастя!

Сьогодні ми вітаємо з професійним святом працівників БТІ. Робота ваша вимагає скрупульозності і зосередження: креслення, розрахунки, оцінки. Нехай у трудовій діяльності ніколи не буває помилок! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у кар’єрі, високої зарплати і особистого щастя.

Нехай наше відомство процвітає, а зарплати невпинно зростають! З професійним святом тебе, колега-инвентаризатор!

Будівлі від ветхих будинків початку століття до бізнес-центрів зі скла і бетону в десятки поверхів… На різних об’єктах бувають інвентаризатори і скрізь вони необхідні, так що в наших інтересах у ваш святковий день побажати вам бути справжніми професіоналами, придатними до кожної задачі з великою відповідальністю! І, зрозуміло, ми додаємо до цього побажання всього найкращого для вас особисто!