Привітання з Днем інвалідів

Підготували для вас гарні Привітання з Днем інвалідів, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ти інвалід. Вирішила так доля, трапилася нехороша з тобою лихо. Не кинемо ми тебе, ти про це не думай, для нас ти найкращий в світі, самий розумний. Тобі ми щастя хором побажаємо. Нехай любов прийде в твій дім, і сонце засяє, зацарит ж у ньому… І нехай доля неправильно вирішила, дякуємо її — вона тебе нам подарувала.

Вітаю з днем Інваліда! Нехай здоров’я буде міцним, а навколишній світ добрим і справедливим.

Щиро вітаю з днем Інвалідів! Скажу чесно, Ви для мене є прикладом мужності і сили, так як Ви не зламалися під впливом життєвих обставин, а зберегли здатність радіти життю і любити навколишній світ і людей.

Міжнародний день інвалідів об’єднує всіх людей з обмеженими можливостями! Ми з усіх сил хочемо зробити це подія для вас святом, під час якого ви зможете проявити свої сильні сторони і творчі здібності. Інвалідність — це всього лише стан тіла. Головне, що всі ви володієте душею, бажаннями, цілями, які складно зустріти в нашому світі у так званих повноцінних людей. Ваш недуга не зломив вас, ви краще бачите свою заповітну мету і динамічно прагнете до неї. Низький вам уклін!

Вітаю з днем Інвалідів. Бажаю, щоб країна і навколишні згадували про Ваших потребах і бажаннях не тільки в цей день, а щодня.

Дивіться також:  Привітання з Днем таксиста