Привітання з Днем хрещення Русі – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Привітання з Днем хрещення Русі – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Тебе з Хрещенням Русі, друже мій, вітаю. Адже це свято важливе для всіх нас! Бажаю бути тобі здоровим, багатим і щасливим!

Славимо сьогодні святого князя Володимира за те, що він подарував світло нашим предкам, поселивши в їх серця християнство! Ми пронесли віру в єдиного Господа через роки і передамо святе слово майбутнім поколінням разом зі всеосяжною любов’ю, щирістю, добротою і ніжністю!

Русь хрестилася в цей день, і ми сьогодні вітаємо вас, славні і добрі християни, з цією чудовою датою! Нехай доброта, всеосяжна любов, батьківська турбота Господа нашого завжди оберігає наше здоров’я та життя і охороняє всі трепетні душі від гріха!

Всіх православних християн нашої Батьківщини можна привітати з великим святом, з Днем Хрещення Русі. Нехай це була справа не одного дня, але воно змінило всю нашу життя, і уявити Русь інший просто не вийде. Що ж, привітаємо нас усіх зі святом і бажаємо світла в душі сьогодні і завжди.

Володимир Червоне Сонечко осінив святим хрестом рідну Русь! Давайте сьогодні відзначимо День хрещення Русі молитвами, щирою радістю за те, що віра в єдиного Бога в наших серцях зміцніла і принесла нам благодать!

У цей день багато років тому хрестилася Русь, і ми вітаємо всіх, хто в серці зберіг святу віру в єдиного Бога, з цієї великої датою! Нехай ваші домівки будуть теплими і затишними, гості будуть добрими, мир, добробут і лад витають навколо вас, а сімейство буде міцним, здоровим і люблячим!

Бажаємо християнському народу в День хрещення Русі безмежного щастя, спокою, любові, безкорисливості, співчуття, бажання допомогти близьким людям. Нехай свята віра наповнює ваші серця і дає сили для протистояння гріхів!

Дивіться також:  Оригінальні привітання з Днем медичного працівника

Вітаємо вас, дорогі православні брати, з Днем хрещення Русі! Великий князь Володимир вказав нашому народу праведний шлях, вивівши його з мороку ідолопоклонства, так давайте подаруємо цього святого нашу подяку і прославляють молитви!

Хрещення Русі – значимий російський свято. В цей день я хочу побажати тобі здоров’я, щастя і багатства. Щоб ти знав, як труднощі на життєвому шляху долати.

Нехай наші вітання почують всі православні в цей чудовий свято – День хрещення Русі! Бажаємо вам завжди зміцнюватися у вірі, піклуватися про своїх рідних людей, протягувати руку допомоги нужденним, дарувати тепло, ласку та доброту всім оточуючим!