Привітання з Днем HR-менеджера

Підготували для вас гарні Привітання з Днем HR-менеджера, своїми словами українською мовою, в прозі.

Найтепліші та найщиріші побажання в цей чудовий день hr-менеджера — щастя, любові й радості та чудового настрою!

Життя нам дарує мільйони шансів, щоб втілити свої найзаповітніші мрії. Хай у тебе будуть сили, і вистачить мудрості, щоб не упустити свою птицю щастя.

Від усієї душі бажаю тобі: щасливих днів, чарівних снів і безтурботних пробуджень! Помилок дрібних і гріхів, друзів, подарунків, настрою! Наидостойнейших чоловіків і щоб втомитися від домагань! Для розваги причин і всіх вдалих обставин. І щоб кожен день народження — здоров’я міцніше, більше грошей!

Вітаємо з професійним святом всіх HR-менеджерів. На будь-якому підприємстві і в будь-якій справі найголовніше — це люди. Професіонали, яких ви підбираєте, вони фахівці, якими керуєте теж ви. Нехай же ваша праця завжди оцінюється по достоїнству!

Я самий прекрасний квітка з тих, які принесли сьогодні в твій дім! І мені радісно, що можна по такому прекрасному приводу принести сьогодні себе! І вручити тобі разом із поздоровленнями і побажаннями! І нехай їх частиною — маленькою частиною твоєї сьогоднішньої радості. Вітаю з днем hr-менеджера!

Невже я проспав день hr-менеджера? Хоч із запізненням, але вітаю! І дарую тобі цим прекрасну можливість продовжити свято. Всього тобі самого доброго і світлого в цей день і всі інші! Нехай кожен твій день буде схожий на свято!

Вітаю з Днем hr-менеджера! Бажаю бадьорості, сили, надії, здоров’я, терпіння, мрії і її виконання, любові, тепла, удачі, радості, достатку, енергії, світла, натхнення, посмішок, успіхів, доброти, вірності, захвату! А ще крутих підйомів, яскравого життя, сили духу, вогню, бажання і сп’яніння від щастя!

Дивіться також:  Вітання з Днем автомобіліста