Привітання з Днем героїв Вітчизни

Підготували для вас гарні Привітання з Днем героїв Вітчизни, своїми словами українською мовою, в прозі.

Скромність, звичайно, прикрашає героїв… Але дозвольте! Від свята вам не піти! З Днем героїв Вітчизни! Нехай медалі » за заслуги перед країною та її народом у цей день і в інших випадках виблискують на ваших грудях, в якій б’ється даний левине серце, а самі ви буквально купатися в променях милості Долі!

До Дня Героїв нашої Вітчизни ми готуємося заздалегідь. Готуємо слова подяки за хліб насущний, готуємо свої побажання та поздоровлення. Нехай у цей день ви дізнаєтеся, як ми любимо вас і дякуємо за все, що ви зробили для всіх наступних поколінь. Наші діти і онуки щасливі, і за це вам окреме спасибі.

Як стають героями? Просто люблять людей, Батьківщину, саме життя і вірять у справедливість! Я із задоволенням вітаю вас з Днем героїв Вітчизни і бажаю йти по життю впевнено і сильно, оберігаючи дорогих вам людей і у відповідь, отримуючи від них море любові!

Ми дали цього дня чудову назву – День Героїв Вітчизни. У цей день ми вшановуємо тих людей, кого по праву можна вважати героями. Тих, хто не замислюючись здійснював такі вчинки, якими країна може пишатися і на які здатна не кожна людина. Спасибі вам за це!

Дорогі Герої Вітчизни! Ми вітаємо вас з цим святом. Бажаємо вам усіляких успіхів і найбільших перемог не тільки на лінії фронту, але і у вашому особистому житті. Нехай ваші серця наливаються радістю від того, як ростуть ваші діти і онуки, як процвітає наша велика країна.

У День героїв Вітчизни – прийміть мої поздоровлення! Ви через багато що пройшли, і, мабуть, не вистачить дня, щоб перерахувати ваші заслуги, не тільки бойові, але й просто життєві! Тому, щоб був час святкувати сьогодні, я просто бажаю вам щастя!

Дивіться також:  Красиві привітання з Трійцею

В цей чудовий день грудня ми святкуємо День Героїв Вітчизни. Сьогодні я хочу підняти келих шампанського за вас, дорогі мої, і зазначити, що без вас наша країна не була б такою щасливою і процвітаючою. Нехай у вашому житті будуть тільки теплі, наповнені світлом, дні.