Привітання з Днем геодезії і картографії

Підготували для вас гарні Привітання з Днем геодезії і картографії, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю з Днем геодезиста і картографа! Ваша справа вимагає ювелірної точності й досконалого знання місцевості. Хіба проклали б ми нові дороги, звели б міста, без вас? Дозвольте побажати вам довгих років і нових карт, які розійдуться багатомільйонними тиражами по всій Землі!

Вітаю з Днем геодезиста! Наша планета так велика, і кожному її клаптику потрібна ваша пильна увага! Від будови ґрунтів до закрутів річок, вам до всього є справа, і нехай всі ваші наукові вишукування знаходять відображення в серйозних наукових працях і численних картах!

Перш ніж карта побачить світло, ви відправляєтеся в експедиції і ведете влучну розвідку, то з вертольота, то на своїх ногах… З Днем працівників геодезії і картографії! Нехай весь наш земний куля буде нанесений на карти, і з їх допомогою ми змінимо цей світ на краще!

Працівники геодезії і картографії виконують важливу функцію. Фактично для багатьох галузей промисловості і цивільного населення вони є азимутом їх вірного і впевненого руху до мети. Переоцінити роботу служби картографії та геодезії неможливо, так як без неї в сучасному суспільстві просто вже не обійтися. Саме тому, в Ваш свято насамперед хотілося побажати підвищення Вашого кваліфікаційного рівня на благо соціального суспільства країни, щастя, здоров’я, душевної рівноваги і матеріальних благ.

Карти потрібні мандрівникам, вченим, військовим, словом всім! І без точності, вони лише красиві картинки яким місце в музеї… З Днем працівників геодезії і картографії! Нехай всі виміри будуть точні, і кожен ділянку карти буде знайомий вам особисто за вдалим і цікавим експедиціям в самих приємних компаніях!

Без карти людині сьогодні і кроку не ступити! На щастя, за сучасними можна прокладати маршрут з точністю до сантиметра, і за це спасибі вам, працівникам геодезії і картографії! Прийміть наші вітання з професійним святом і побажання знати всі землі як свої п’ять пальців!

Дивіться також:  Привітання з Яблучним Спасом

Ти – важливий фахівець для всього світу! Тобі б в епоху Великих географічних відкриттів… Ну, нічого! І тут знайдеться застосування своїм талантам! Вітаю з Днем геодезії і картографії! Будь зорче орла і точніше комп’ютера, працюй так, щоб увійти в історію!

У День працівників геодезії і картографії, я бажаю тим, хто малює найбільш точні і корисні картини нашої планети, продуктивної і цікавої роботи. Нехай на картах не буде білих плям, адже ми живемо в цьому світі і повинні знати про нього рішуче все!

Навіщо нам карти? Щоб не збитися з шляху… І ще в багатьох областях вони потрібні! Може бути, навіть знайдемо за ним скарб? І за будь-яку карту потрібно сказати спасибі вам, працівникам геодезії і картографії, чий свято ми сьогодні відзначаємо з належним розмахом! Щастя вам, дружній сімейному житті, вірних друзів та нових вимірів!

Слово «геодезист» прийшло до нас з грецької мови, але настільки міцно увійшло в наше життя, що ми вже не уявляємо сучасну діяльність, будівництво об’єктів без визначення та укладення геодезиста. Насправді, таких фахівців в нашій країні небагато, а тому їхня робота завжди затребувана.
Прийміть щирі вітання зі святом!
Насамперед хочеться побажати Вам великих успіхів у професійній діяльності, адже від точності Ваших розрахунків, прогнозів і проектування залежить не тільки подальша експлуатація стратегічно важливих об’єктів, але й життя та здоров’я людей, які мають до них відношення. Міцного Вам здоров’я, побільше радості та гарного настрою та успіхів у здійсненні всіх Ваших планів!