Привітання з Днем футболу

Підготували для вас гарні Привітання з Днем футболу, своїми словами українською мовою, в прозі.

Цікавих матчів, красивих голів, захоплюючих ігор! Щиро вітаю Вас з Міжнародним Днем Футболу!

Коли ви на полі, вся країна завмирає біля екранів, а комусь із щасливчиків трапляється вболівати за вас з трибун. Сьогодні, в День футболіста, прийміть вітання від відданих фанатів, а також найкращі побажання від мене особисто! Щастя вам і удачі!

Вітаю з Днем футболу! Трибуни – наш другий дім! Ми з вами – духом і бурхливої підтримкою, однак, в будь-якому випадку, обіцяємо вести себе культурно! А ви – наші улюблені гравці грайте так, щоб неодмінно довести і показати всій планеті, що ви – найкращі!

Стародавня гра, футбол, сьогодні підкорила весь світ, так, що навіть був заснований спеціальний свято – Міжнародний день футболу! І сьогодні, я хочу сердечно привітати всіх, хто причетний до цієї захоплюючої гри і побажати їм всього найкращого!

У Міжнародний день футболу я поспішаю передати гаряче привітання тим, хто грає в нього, і тим, хто вболіває за гравців! Нехай ноги гравців будуть жваві, а у фанатів не кінчаються гасла в підтримку улюбленців! Нехай ті й інші живуть дуже щасливо!

Адже ти, коли був хлопчиськом, ганяв м’яч у дворі, коли воротами служили пара дерев? А сьогодні – збулася мрія дитинства, і ти вирвався в ігри куди більше! Вітаю з Днем футболу! Не знай поразок ні на полі, ні в особистому житті!

Хоробрим красеням-футболістам, на яких кожен матч сподівається сильна половина людства, в Міжнародний день футболу я бажаю гучних перемог та особистого щастя! І звичайно, я окремо вітаю тебе – головний козир команди і улюбленця тренера!

Дивіться також:  Привітання з Днем військового юриста