Привітання з Днем філолога своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем філолога своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Майстру слова, що знає про нього рішуче все, в День філолога я шлю палкий привіт і хочу адресувати всі найщиріші і найкращі слова, які тільки є в російській мові! Нехай твоя робота буде легкою і цікавою, нехай життя балує тебе і завжди тримає на високій щасливої хвилі!

Скільки словників ти тримаєш в голові? Ти, напевно, і в алфавіті можеш знайти прихований сенс? Вітаю з Днем філолога! Ти любиш слово як ніхто інший, а ми, не дуже-то любили підручник російської мови… І це говорить про те, що ти впертий буквоїд вірний своїй справі! Нехай у тебе все завжди буде добре!

Ваша праця часом не оцінений по достоїнству, адже у Ваших руках культура мовлення та письма всього населення. Ви — охоронці чистоти і правильності нашої мови. Спасибі Вам за самовіддачу і душу, яку Ви вкладаєте у кожної людини. Дай Вам Бог здоров’я та щастя на довгі роки.

Що означає слово? Запитайте філолога, і він про це розповість стільки, що вистачить на три томи! Ваша професія важлива для всієї нашої культури, вона, немов збільшувальне скло для багатьох інших наук… Сьогодні, в День філолога я вітаю вас і бажаю вам довгих років, міцного здоров’я, гарного настрою та цікавої роботи!

Я завжди по-доброму заздрив того, як ти вмієш поводитися зі словами, створюючи з них прекрасні, сповнені глибокого сенсу, конструкції і я щиро впевнений, що День філолога — це дійсно те свято, який належить тільки тобі. Бажаю тобі і надалі царювати над словами і фразами, щастя тобі і здоров’я.

З Днем Філолога всіх тих прекрасних людей, що точно знають, де ставити коми і як правильно вимовляти: «Налийте мені латте». Тих самих, що розкажуть нам, якого роду «кава»… і, звичайно ж, тих, хто нагадає про правильність наголосу, коли кажеш: «Вона мені зателефонує».

Дивіться також:  Привітання з Днем музики

Вітаю з Днем філолога! Палкому любителю рідних слів я бажаю в цей день легких наукових досліджень, найвірніших тлумачень і усіляких і грандіозних успіхів у його нелегкій копітку працю! Нехай кожен день буде маленьким святом!

Живіть з радістю в душі, нехай новий день приносить щастя; нехай нові шляхи є тоді, коли вони потрібні. Живіть так, щоб, виходячи на пенсію, ви чули тільки самі теплі слова від колег, а ваші учні ще довго дарували квіти і радували своїми успіхами!

Філологія – древня і мудра наука. Ви, її служителі, допомагаєте словами жити не статично, бути не просто набір букв, але чарівним шифром за яким приховані тисячі значень… З Днем філолога! Нехай множаться ваші професійні знання і особисте щастя!

Всі ми знаємо рідну мову, але лише філолог дивиться на нього так пильно, та бачить його наскрізь, наче води прозорого родимка… Вітаю з Днем філолога! Вашій науки належить ще довгий шлях, і я точно знаю, що ви підете по ньому одним з перших і з великим успіхом!