Привітання з Днем друзів своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем друзів своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

День друзів – який він? Сонячний і радісний – якщо є з ким його святкувати, гіркий і сумний, — якщо сидіти на самоті! Улюблений брат – ти мій найкращий друг і я надзвичайно дорожу і пишаюся нашою дружбою. Зі святом тебе!

Нехай життя твоє буде, як казка: у ній будуть лише добрі герої, надійні друзі, світла дорога і мирне небо. Завжди вір у чудеса і твоя мрія обов’язково збудеться. Адже у таких хороших і добрих людей, як ти обов’язково все має бути добре. З Днем друзів і нехай свято пройде на славу.

З Днем друзів вітаємо в цей радісний і світлий день. Нехай у твоїй душі світить сонце і серця радісно тріпоче. Нехай любов зігріває в холодні дні, а на роботі панує повага і захоплення. Нехай здоров’я буде завжди міцною, як горішок, а посмішка теплою, як сонячний промінчик. Живи, не знаючи суттєвих проблем і гірких бід.

З друзями добре і в радості, і в смутку. Друзі завжди прийдуть на допомогу і протягнуть руку в потрібну хвилину. Друзям довіряють найпотаємніше. Справжня дружба може тривати вічно. Друзі повинні бути у кожного. З Днем друзів, дорогі мої! Спасибі, що ви є!

Скільки творів присвячено дружбу! Так, друзі – це не подарунок, це скоріше випробування. Але ми до нього готові! Ми хочемо, щоб у нас у всіх були друзі. Зі святом! Привітайте всіх своїх друзів!

Згадуючи слова знаменитої пісні «если друг оказался вдруг…» сьогодні, в День друзів, хочеться привітати лише справжніх і вірних товаришів. Так нехай у тебе буде багато щастя і радості в житті, а твій союз з успіхом буде таким де міцним як наша довга і непорушна дружба.

Дивіться також:  Побажання спокійної ночі

Сьогодні в сучасному і продажному світі, щастя бути другом, а ще більше щастя мати друзів: справжніх, вірних, не фальшиві. І в цей день я хочу сказати кожному: хто не відвернеться у важку хвилину, хто ніж точити не буде за спиною, хто не виставить Вас на посміховище і не відмовить у допомозі — це і є справжні друзі. Бажаю кожному, хай одного, але вірного друга! Цінуйте справжню дружбу, адже вона дається не кожному.