Привітання з Днем донора своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем донора своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Червоний дорогоцінний рубін не так цінний, а червона троянда не так жива, як кров… що Символізує життя, вона по краплі здатна повернути до життя того, хто зовсім поганий… В День донора прийми мої вітання! І дозволь зауважити, що у тебе є маса інших достоїнств – доброта, весела вдача, блискучий розум… Так нехай твоє серце зігріває любов, погляд тішать краси світу до якого рукою подати і здійснюються всі мрії!

Ви рятуєте величезна кількість людей і, бути може, хтось, кому вже перелили Вашу донорську кров, читає ці рядки і зараз щасливий, що знаходиться поруч зі своєю люблячою родиною. Прийміть нашу щиру подяку! Зі святом, Дорогі Донори!

Добра справа повертається сторицею до того, хто його зробив. Нехай же донорам крові, чий свято ми сьогодні відзначаємо, повертається все найкраще і прекрасне. Нехай їх власне здоров’я завжди буде на висоті і нехай інші допомагають їм і роблять добро. З святом і дякую вам за врятовані життя!

У багатьох культурах були обряди, коли люди обмінювалися кров’ю, і так ставали, наче рідними… Я вітаю тебе, донор, з твоїм святковим днем! Напевно, у тебе є багато братів і сестер по крові, різного віку, різних? Я думаю, в цей день і вони шлють тобі подумки вітання і добрі побажання! А я просто бажаю тобі залишатися таким же чудовим в усіх якостях людиною!

Тобі пощастило бути людиною здоровим і сильно, а ще – дуже свідомим, і розуміючи всю суворість буття, ти охоче ділишся кров’ю з тими, хто потребує її для продовження життя… В День донора я не посоромлюся назвати тебе справжнім героєм! Нехай удача завжди посміхається тобі і виконує всі твої примхи!

Дивіться також:  Привітання з Днем усмішки

Життя людини тендітніші кришталю… деколи вона ризикує перепаде, як стебло квітки… Як добре, що є такі люди як ти, які безстрашно малі подвиг, так що прийми добре слово в День донора і запевнення в тому, що я пишаюся знайомством з тобою і бажаю тобі всього найкращого, що є в цьому світі!

Поділитися своїм життям заради рятування життя іншої людини, що може бути благородніше? У День донора – без зайвої скромності, прийми мої вітання! Нехай доля по справедливості винагородить тебе за добре, чуйне серце! Здоров’я тобі і здійснення найзаповітніших бажань!

У День донора – прийміть вітання! Ви не знаєте, хто саме буде врятований, але знайте, що вони вдячні вам, безіменним дарувальникам дорогоцінної крові! Я бажаю вам життя у добробуті та достатку, не тільки тому, що ви повинні бути як донор по-богатырски здорові, але тому що хороша людина заслуговує самого кращого!

Вітаю з Днем донора! Ряди цих славних рятівників багатьох життів стали жирі з твоїм приходом, і варто визнати, що не кожній людині трапляється прийняти в житті таке відповідальне рішення, яке розкриває крім того, його справжню світлу суть! Сьогодні я бажаю тобі довгих років в безхмарному щастя і більше посмішок!

У День донора, я вітаю людини, яка вчинила це, не будемо скромничати, подвиг, не раз і не два… Деколи донор сам буває слабкий після забору крові, але те, що належить – без вагань віддає до останньої краплі! Такі люди – справжні герої! А значить їм і шана в цей день! А ще міцного здоров’я і золотого щастя, довгих років і ще раз здоров’я!

Дивіться також:  Привітання з Прощеною Неділею своїми словами