Привітання з Днем Чорноморського флоту своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем Чорноморського флоту своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Чорне море, зазвичай спокійно, але і коли його штормові хвилі, качають ваше судно, ви ходите по палубі впевнено, й без тіні морської хвороби, несете службу з посмішкою! Вітаю з Днем Чорноморського флоту! Бажаю вам пронести любов до флоту через все життя, і навіть якщо станеться піти на сушу в іншу сферу, все одно зберегти стійкість до будь-яких штормом!

Ти закоханий палко, всім серцем, і це – на все життя! Чорне море підкорює з першого погляду і ти щасливий, пов’язавши з ним свою службу і долю! Вітаю з Днем Чорноморського флоту! Нехай вами пишається вся країна, а ви пишаєтеся Чорним морем!

Ніхто не може переконати вас страх, боягузтво і страх. Ви ж це все вселяє всім ворогам країни. Зі святом!

Ми бажаємо вам, щоб ваш шлях не був кривим рифом кам’яних страждань, щоб ви весь час гордо несли прапор ЧФ на обраному шляху.

З Чорноморським флотом, нам не потрібен дядько Чорномор! Сміливі моряки, несуть вахту і день і ніч, щоб на чорному морі дійсно, було спокійно і в штиль і в шторм! Вітаю з Днем Чорноморського флоту! Нехай вся команда буде дружною, а служба – легкої та швидкоплинної!

Чорноморське узбережжя з його млосними південними красою і лагідні морські хвилі, ви, моряки Чорноморського флоту, не проміняєте ні на які заморські чудеса! Прийміть наші вітання з професійним святом! Попутного вам вітру!

Дві з лишнім сотні років, наше Чорноморське узбережжя прикриває потужний флот… Вітаємо з Днем Чорноморського флоту! Про більш потужної флотилії, в якій всі моряки – брати і справжні морські вовки, не можна і мріяти! Сьогодні я хочу побажати всім, хто служить на ньому, від матросів до капітанів, всього найкращого!

Дивіться також:  Привітання з Днем архівів

Вам на вахті ні крапельки не нудно, знай, милуєтесь собі морським просторам! А як же інакше? Адже морська пристрасть у вас в крові і ви гордо зоветесь Чорноморським флотом, чий день ми сьогодні відзначаємо! Так нехай у вас на судні і в душі завжди буде порядок!

Вітаю з Днем Чорноморського флоту! Ти оточений Чорним морем на службі, і вдома з мушлі, воно ж шумить… Напевно, бути моряком – твоє покликання! Так нехай твоє ім’я поповнить ряди кращих підкорювачів морів і доблесних служителів Вітчизни!

Нашого дружнього морського братерства, іменованому флотилією, в День Чорноморського флоту – ура і браво! Адже у нас кругом – вода, а в серці – борг і незгасима жар! Хотілося б до самих сивин сходити на берег лише за розкладом… Я точно знаю, як би не розпорядилася нами доля, шум хвиль Чорного моря ми будемо пам’ятати завжди!