Привітання з Днем чоловіків

Підготували для вас гарні Привітання з Днем чоловіків, своїми словами українською мовою, в прозі.

Шановний чоловіки, ми б хотіли привітати тебе з цим чудовим святом — всесвітнім днем чоловіків! Ти вмієш поєднувати в собі талант, ерудицію і мужність з незмінною силою духу і стійкість. Бажаємо тобі пройти по цьому житті неушкодженим, з незмінним ентузіазмом, вірою і надією!

Дорогі наші тата, чоловіки, сини, брати, дядьки, племінники, колеги, начальники, куми, свекри і тести, від усієї душі вітаємо вас, дорогі, зі всесвітнім днем чоловіків! Всього вам найкращого, щоб у родинах панувала тепло і взаєморозуміння, щоб вас завжди цінували і любили. Успіхів, достатку, добра та процвітання в усьому!

З всесвітнім днем чоловіків вітаю прекрасного хлопця! Нехай цей день буде наповнений турботою, ніжністю, увагою близьких і друзів. Нехай життя посилає приємні подарунки, небо благословить тебе радістю, хай всі проблеми вирішаться.

Сьогодні я б хотів сказати тобі, як багато ти значиш для мене: ти — моє дихання, моє життя, моя ніжність, моє щастя, моя гордість, мій промінчик, мій скарб. Ти найдорожче, що у мене є на цьому світі. А таке визнання я вирішила зробити, тому що сьогодні всесвітній день чоловіків і ти в мене найкращий!

Ти справжній чоловік — і це факт. День чоловіків — це реально твоє свято. Бажаю тобі бути завжди сміливим, сильним, впевненим у собі і стояти на сторожі інтересів своїх і своєї сім’ї. Втім, ти і є той чоловік, на якого завжди можна покластися. Зі святом, дорогий!

З всесвітнім днем чоловіків вітаю тебе від щирого серця! Я бажаю тобі великого щастя. Легкого, не обтяжливого, радісного успіху, який би супроводжував всіх твоїх справах. Бажаю тобі досягти всього, до чого прагне твоя душа. Нехай виконуватися всі надії і бажання.

Дивіться також:  Привітання з Днем цивільної авіації

Мій любий, зі всесвітнім днем чоловіків вітаю тебе! Без тебе я не уявляю свого існування. Лише ти сенс всієї моє життя, ти моє щастя. Скарб моє, я дуже сильно тебе люблю. В твоє свято я подарую тобі своє серце, душу, всю свою ласку і ніжність, всю любов, вірність і турботу. Я зроблю тебе найщасливішим.

Коханий, ти такий сильний, вольовий, цілеспрямований, мій найкращий хлопець у світі! З днем чоловіків тебе, котик! Щастя тобі, скарб мій! Ти моя гордість, радість, мій герой, король мого серця. Я дуже хочу, щоб ми кожен твій день народження проводили разом! Я бажаю тобі добра, світла, миру в душі.

З всесвітнім днем чоловіків! Хочу сказати, що ти, коханий, можеш бути таким різним: добрий, пристрасний, сильний, сміливий, войовничий, розумний, красивий, променистий, надійні, вірний, комунікабельний, рішучий, доброзичливий, працьовитий, серйозна, відверта, щедрий, швидкий, цілеспрямований — але яким би ти не був, я завжди люблю тебе!

Дорогі чоловіки, для вас завжди було і буде важливо носити горде звання «сильної статі», але не забувайте і про те, що сила буває не тільки фізичного. Тому будьте просто гідними і надійними людьми, на яких можна розраховувати. З Міжнародним Чоловічим Днем!

Вітаю з всесвітнім днем чоловіків, представників сильної статі! Бажаю, щоб робота приносила вам тільки радість, щоб все, що б не робили, у вас виходило. Щоб збулися всі ваші бажання і фантазії втілилися. Величезного вам щастя, дорогі чоловіки, багатства, успіху, здоров’я, віри і сили.