Привітання з Днем будівельника

Підготували для вас гарні Привітання з Днем будівельника, своїми словами українською мовою, в прозі.

Майстрові, будівельнику в його професійне свято я бажаю будувати на століття, без дещиці вади, так, щоб краса і надійність, зручність і якість були всім у приклад! Нехай люди славлять творіння минулого, але я точно знаю – майбутнє прямо в твоїх руках!

Не буду бажати багатства й високих чинів, слави і пошани. Найголовніше, щоб ти був впевнений у завтрашньому дні, щоб твоє матеріальне благополуччя дозволяло пишатися професією будівельника тобі і твоїй родині. З святом

Професія будівельника широка як океан – звести до нуля, все зважити, перепланувати… Де б ми жили без вас, не підкажете? З Днем будівельника! Нехай кожен штрих твоїх будівельних робіт буде бездоганним і гідно винагороджується! Нехай збудуться мрії, і в довгих роках життя буде справжня любов!

Вітаю з Днем будівельника! Своїми руками ти по цеглинці будувати майбутнє наших міст, і хіба можна не пишатися своїми працями? Пишайся, будівельник! Завдяки тобі нам жити комфортніше і веселіше! Дозволь побажати тобі гарного настрою, міцного здоров’я і натхнення, щоб у твоєму ремеслі не було нескорених висот!

Вірно знаючи свою справу від фундаменту до даху, ти вкладаєш у нього і частинку душі, і, напевно, тому все виходить у тебе так легко і гарно! З святом тебе, з Днем будівельника! Нехай робочі будні не приносять стомлюючої втоми, але приносять задоволення своєю роботою, зробленою на славу! Нехай тебе ставлять у приклад молодим!

Вітаємо з прекрасним вибором професії. Ви робите для нас країну ще прекрасніше, а наші міста з вашої легкої руки розцвітають і радують своєю архітектурою. Бажаємо вам великих досягнень. Нехай ваша робота не розчаровує вас. З Днем будівельника!

Дивіться також:  Привітання з Днем обіймів

Людина завжди прагнув залишити після себе що-то: книги, винахід… Ну, а будівля, споруда — теж дуже помітно, і, навіть якщо в ньому від тебе не стрункий зліт архітектури, але ряди цегли – теж важлива справа! З Днем будівельника! Будуйте залізно і живіть в золоті!

Сьогодні – це тільки плани. Але не завтра, а трохи пізніше вони втіляться в будівлі і тоді всі ахнуть… А кому сказати спасибі? Тобі – скромному і чесному трудівникові! Прийми наші вітання зі святом, будівельник! Отряхни долоні від цементного пилу і усміхнися, подивися – як багато ти зробив! І повір, тобі доведеться ще більше, і все у тебе буде просто чудово!

Під твоїм керівництвом кипить важлива і відповідальна робота, але сьогодні, в День будівельника, відволічись на хвилинку і прийми наші сердечні вітання! Нам найбільше хочеться бачити тебе людиною, задоволеним своєю долею! Нехай у твоєму житті буде місце тільки хорошого і самому краще – від матеріальних цінностей-до любові!

Творення — те, що тримає людство, дарує радість і задоволення життя. Так нехай у твоїй «будівельної» житті буде якомога більше об’єктів творення, приємною оплати за працю і радості від добре виконаної роботи!

Будівельна наука була важлива у всі часи, і не дивно, що в її оселі допускалися лише найкращі, і ти – в їх числі! Вітаю з Днем будівельника! Чудово, що нам, можливо, доведеться жити і працювати в твоїх будівлях! Сьогодні я від душі бажаю тобі міцного чоловічого щастя та здійснення всіх бажань!

Ти завжди створюєш щось нове на користь людям. А ми бажаємо, щоб у твоєму особистому житті завжди було щось нове,

Дивіться також:  Привітання з Хеллоуїном

Ти вибрав чоловіче покликання – професію будівельника, і сьогодні, в твоє професійне свято я поспішаю привітати тебе, міцно обійняти і побажати не тільки особистого щастя, але і великих висот у роботі, як у прямому, так і в переносному сенсі! Хай твоя праця цінується по достоїнству, а кожна робота буде ще краще колишньої!

Звичайно, добре бути майстром на всі руки і вміти забити цвях… Але головна частка майстерності дісталася вам – будівельникам, без яких-то і не уявити сучасний світ. Прийми вітання з професійним святом, трудівник! Тримай інструмент в руках міцніше, а щастя і віру в краще – ближче до серця!

Професія будівельника як ніяка інша, вимагає поважного багажу знань, досвіду, відповідальності та живої кмітливості, адже серед ваших споруд будуть жити люди! Сьогодні, в День будівельника, я бажаю Вам завжди бути самою майстерний і дружною командою і, крім того, кожному окремо бути щасливою людиною!