Привітання з Днем бортпровідника – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Привітання з Днем бортпровідника – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Нам кращого супроводу, ніж ви, не побажати! Вітаю Днем бортпровідника! З вами в польоті відчуваєш себе як в гостях у привітних господарів, ви не забудете посміхнутися і деколи навіть шкода розлучатися з вами по приземленні! Сердечно бажаю вам ніколи не втрачати легкості вдачі і легкості настрою і завжди посміхатися!

Милою, славної і відважної стюардесі у цей святковий день я адресую найтепліші побажання! Нехай в твоєму серці живе любов на землі завжди чекають дорогі люди, хай на борту не трапляється нічого надзвичайного і кожен політ буде благополучним

А нам не потрібен килим-літак! Тому що він був би замалий для славної команди бортпровідників… а з ними літати – одне задоволення! Пілоти правлять самим повітряним судном, а ви – комфортом і гарним настроєм пасажирів! Залишайтеся завжди і скрізь вільним птахом, і нехай вітер змін несе вас прямо на краще!

Земля так далека, пухнасті хмари, а небо – холодно… Довго нам ще летіти, чи близько, а нудьгувати не дасть бортпровідник! Ввічливий і чуйний, він вгадує наші бажання, доглядає за порядком на борту, подає перекусити і попити… Словом, весь у трудах! Тому, в День бортпровідника я хочу побажати вам, представнику цієї найважливішої професії, безмежного як небеса щастя!

Коли знаходишся відірваним від землі на багато кілометрів, хочеться особливих зручностей… Неможливо уявити, як би дочекалися посадки без вашого товариства! Вітаю вас з Днем бортпровідника! Поки напоїть чаєм, вже і долетимо з вітерцем! Я бажаю вам завжди легко злітати і м’яко сідати, і, як і в небесах, і на землі, бути на належній висоті!

Можна боятися літати, з такими бортпровідниками? Та нам хоч грім, все одно летить м’яко, ковзаючи по хмарах як на перині і насолоджуємося чудовим сервісом… В День бортпровідника – прийміть мої вітання та найкращі побажання! Складайте нам компанію в польотах частіше, і в них, як вільний птах, огляньте весь світ!

Дивіться також:  Короткі привітання з Трійцею

Людина завжди мріяв літати, подібно птахам… Але орли – на своїх двох крилах літають, а ми сидить тихенько і насолоджуємося вашим товариством… Зі святом вас, милі красуні-стюардеси! Вам так і особі форма, і ваше фірмове прикраса – посмішка! Так нехай приводів для неї буде у вас більше!