Привітання з Днем блондинок своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем блондинок своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

У міжнародний свято блондинок я вітаю златокудрую красуню, чиї душевні якості та інтелектуальність також гарні як її чарівний вигляд! Прийми найкращі побажання і будь щасливою, коханою і люблячою жінкою!

Усіх красунь білявих вітаємо з чудовим днем, коли сонячні відблиски, граючи на волоссі, запалять іскорки в ваших очах. Бажаємо, щоб на вас завжди звертали увагу, щоб цінували вас не за колір волосся, а за оптимізм, життєрадісність і прекрасний характер.

Ставши блондинкою ти не помилилася, тобі дуже йде, світле волосся молодят, надають всьому образу ніжності та тендітності… Але я знаю, що ти не тільки симпатична, але й дуже сильна особистість, і тому в день блондинок разом з привітанням адресую тобі побажання тисячі перемог у чому і де тобі буде завгодно!

Вітаю зі святом всіх блондинок! Чому так над ними жартують зараз? Серед них багато богинь давнину і зірок сучасності, тих, хто зводив з розуму творців епохи Відродження… І є ще одна чарівна блондинка, якій я бажаю завжди посміхатися і легко, як лань по облачкам, ступати по життю!

У день блондинок, я поспішаю привітати тебе, красуня-блондинка і побажати всіх найкращих атрибутів блондинистій життя! Нехай чоловіки носять тебе на руках, а найдостойніший – завоює твоє серце! Нехай у шафі завжди знаходиться, що надіти! Нехай солодощі будуть смачні і псують фігурку, нехай у світлій голові будуть лише світлі думки!

Нехай ваші волосся, сяючи відблисками літнього сонця привертають до вас погляди. Нехай ваш начальник вірить в те, що в роботі ви — справжня брюнетка, а ваш чоловік пишається тим, що його дружина — натуральнейшая блондинка. Великого вам особистого щастя, краси та оптимізму.

Дивіться також:  Привітання з Днем архівів

Завдяки тобі, білява красуня, цей світ яскравішим, світліше і життєрадісніші. Нехай у твоєму житті, подруга, будуть одні приємні, радісні, добрі моменти: посмішки надійних друзів, розуміння близьких людей, успіх у будь-яких справах. З днем блондинок!

Бути блондинкою модно? Ні, просто тобі дуже йде і ти знайшла себе в цьому образі! Адже це теж мистецтво, так що нехай твої світлі волосся шовковистим і здоровим, і кожен день балує таку спокусницю чимось хорошим і добрим! З Днем блондинок!

Сьогодні багато хто ратують за природну красу, а я хочу сказати, що світлий колір волосся тобі дуже йде і підкреслює незліченні переваги! Вітаю з Днем блондинок і бажаю життя світлої як сонце, і такий же пристрасної любові!

Всіх власниць шикарних білявого волосся вітаємо з їх днем. Нехай цінують вас не тільки за привабливу зовнішність, але і креативність, життєрадісність, індивідуальність, світлу, розумну голову. Щастя вам, дорогі блондинки!