Привітання з Днем батьків своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Днем батьків своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Бути батьком — це значить жити не для себе, а для своєї дитини, не просячи нічого взамін. Саме природне, що тільки може бути, але при цьому саме непросте. Вітаємо всіх мам і всіх татусів зі Всесвітнім Днем Батьків і бажаємо їм завжди пишатися власними дітьми, які підкорюють нові вершини і завжди з вдячністю оглядає своє дитинство.

Сьогодні хочу сказати вам, що ви найкращі в світі батьки. Вітаю з днем Батьків! Нехай зігріє вас своїми променями. Бажаю вам завжди бути під охороною ангелів. Нехай Бог береже вас від негоди, горя і зла. Бажаю ніколи не плакати, не сумувати.

Мої любі, кохані, хороші батьки я вітаю вас від всієї душі з вашим днем. Бажаю самих яскравих і сонячних хвилин, невимовної радості і захоплених вражень не тільки від цього дня, але і від усього життя. Спасибі вам, що ви у мене є.

Зі святом, дорогі батьки! Нехай ваше серце ніколи не засмучується і не відає туги, хай будуть думки спокійні і не тривожні. Бажаю всього того, чого ви хочете. Нехай прийде пристрасть така ж, як у перші роки вашого шлюбу. Бажаю вам величезної любові, процвітання, терпіння, удачі.

Від усієї душі зі святом моїх улюблених батьків! Нехай буде прекрасним цей рік, нехай принесе успіх у всіх сферах діяльності. Бажаю вам пройти цю життя без проблем. Нехай будуть легкими і гладкими всі шляхи, а враження вибуховими. Бажаю вам екстриму і адреналіну.

Зі святом, любі батьки! Нехай здійсняться плани і цілі. Нехай мрії втіляться в реальність. Бажаю приємних хвилин, проведених разом. А сьогодні нехай залишиться яскравим моментів в цьому році. Нехай ваші року будуть плідними і осмисленими. Бажаю ставати мудрішими, освоювати нові горизонти і йти до нових перспектив.

Дивіться також:  Побажання хорошого дня

Зі святом, батьки! Нехай буде враження приголомшливими, а події захоплюючими. Бажаю запаморочливих і радісних моментів. Нехай доля буде прихильною до вас і подарує море найрізноманітніших і приємних переживань, емоцій і подій.

Вітаю, любі батьки! Бажаю, щоб ви завжди були в гармонії зі світом і самими собою. Бажаю нових гострих вражень і неймовірних, запаморочливих емоцій. Всього самого чудового і прекрасного. Нехай буде незабутнім цей день.

Дорогі мої батьки! Вітаю вас від всієї душі. Адже ви найдорожчі люди на землі. Ви не тільки подарували мені життя, але і виростили і виховали. Зробили з мене справжнього людини. Спасибі вам за любов і турботу, дякую за ваш нелегкий батьківський працю.

Улюблені мої батьки, вітаю вас! Ви прищепили мені найцінніші якості в життя, навчили дисципліні і відповідальності. Бажаю вам щастя, здоров’я, успіхів в особистому житті і на роботі, досягти кар’єрного росту.