Привітання з Днем бабака

Підготували для вас гарні Привітання з Днем бабака, своїми словами українською мовою, в прозі.

Весна на носі! Струси з себе втому і лінь! Прийшов День бабака, з чим я тебе і вітаю! Нехай він стане яскравим стартом для тебе, щоб тепер кожен день проходив вдало і з великою користю, адже наше життя так хороша, і ми просто зобов’язані брати від неї все!

У Древньому Римі було прийнято святкувати День їжака, в Пенсільванії — День борсука, тепер же предверье весни відзначають Днем бабака. Традиції інтерпретуються. Відчуття очікування весни залишається! З Днем бабака вас, друзі!

Хочу поділитися з вами радістю та привітати з першим вісником весни! І це не птах, що приносить нам довгоочікувані весняні дні на крилах, а все ще трохи сонний волохатий бабак. Не журіться, що день похмурий і немає навіть натяку на прихід весни з її яскравим сонцем і першими краплями! Сьогодні бабак не побачив своєї тіні і покинув норку. А це означає, що весна вже не за горами. Зимонька відступає і забирає з собою в дальню дорогу сурковый сон. Бажаю швидкого весняного тепла і ніжних вітрів!

Вітаю з Днем бабака! Якщо вже цей пухнастий телепень прокинувся, то нам бути сонями і робити все абияк? Скоро весна, тому, поспіши зітхнути глибоко її свіжість, відкрити ящик з мріями і здійснити їх мерщій! І нехай кожен день буде по-справжньому привітним і весняним!

Дорогий друже! Хотілося б привітати тебе з прекрасним синоптичним святом, яке дарує всім головний прогнозист у світі — а саме товстий і розумний бабак. Спеціально напередодні сьогоднішнього свята я на світанку влаштував засідку в районі нори цього веселого звірка. Як на зло на небі не було ні хмаринки, сонце сліпило очі і шкідливий бабак весь день просидів у своїй обсерваторії. Так що один не переживай! Ти ще довго будеш радіти снігу і веселитися на бадьорому морозцю. Ти ж сам знаєш, як корисний холод для здоров’я. Довгої та холодної тобі зими!

Дивіться також:  Офіційні вибачення

Бабак – наш весняний вісник, і сьогодні він нарешті зволив прокинутися, а значить, і нам не до лиця зволікати! З Днем бабака! Посміхнися, ретельно розплануй свій час, і, не зупиняючись, не позіхаючи, поспішай до свого щастя, адже воно тільки й чекає того, коли ти візьмеш його в оберемок!

Весна, напевно, найпрекрасніша пора року. А День бабака – свято веселий, весняний і дуже свіжий! Прийми мої з ним вітання! Відчуй весну, поверни мріям крила і живи з посмішкою і удачею, не знаючи прикрощів, але з безліччю хороших подій і любов’ю!

Зачекалися ми красуню-весну! Але ось вона і прийшла нам, і сьогодні, в День бабака нам не варто дивитися на градуси за вікном, краще – у небо, там, де пливуть баранці-хмари, і сонце світить! Посміхнися, принюхайся до весни і повір в те, що все буде дуже добре!

Вітаю з Днем бабака! Природа на самому порозі свого пробудження… Ось і бабак повідомляє нам, що годі дрімати, пора жити весело, бурхливо і не знати ніяких меж! Сьогодні я шлю тобі сонячний привіт і бажаю мати на кожен день купу сил і гарного настрою!

Навесні пора здригнутися і черпати сили з самої природи, яка тепер готова нас щедро обдаровувати теплом, довгими світлими годинами і просто передчуттям чогось та чудесного! Вітаю з Днем бабака! Нехай нарешті збудуться всі мрії, і прийде щастя!