Привітання з Днем Аерофлоту

Підготували для вас гарні Привітання з Днем Аерофлоту, своїми словами українською мовою, в прозі.

З хорошою авіакомпанією летіти не тільки безпечно, але і дуже приємно! Гідний сервіс починається з бронювання квитка і завершується посадкою в порту призначення… Сьогодні ми хочемо привітати старий-добрий Аерофлот з святковим днем і побажати регулярного оновлення автопарку і багато сотень тисяч вдалих польотів!

Вітаю з Днем Аерофлоту! Літайте в усі сторони світу, будьте в перших рядах! Нехай не трапляється технічних неполадок, і персонал буде – як на підбір! Нехай кожен ваш рейс погода буде сама льотна і кількість постійних клієнтів росте як на дріжджах!

Вітаю вас з Днем цивільної авіації! Це свято добрих, мудрих, доблесних і відважних людей, які вміють ніколи не здаватися. Цивільна авіація — просто незамінна, адже регулярно тисячі, мільйони людей поспішають потрапити з однієї точки планети в іншу, і саме ви допомагаєте їм дістатися до мети. Від усієї душі хочу побажати вам здоров’я, родинного щастя, веселою цікавого життя, терпіння і безлічі яскравих моментів! Нехай все буде просто чудово, а кожен політ проходить без сучка і задирки! Бажаю вам побувати в усіх країнах світу, користуватися авторитетом і повагою серед колег, вміти перемагати і прагнути до кращого!

Небо так близько, летимо м’яко, як пливемо… А все завдяки інженерам, який створив авіацію, а також її працівникам, які знають про неї буквально все! З Днем цивільної авіації! Нехай кожен ваш рейс відрізняється удачею, і легко долаються далекі і близькі повітряні відстані!

Мрійникам – дорога в небеса! Возити вантажі, мандрівників… Головне – летіти і щоб все було добре! Прийміть мої вітання з Днем цивільної авіації і побажання про те, щоб повітряний маршрут був вірний, повідомлення з землею – регулярним, а посадка – невагомою!

Дивіться також:  Побажання коханому хлопцю

Вітаю з Днем цивільної авіації! Навіщо нам пташині крила, коли є літаки? Злетимо вище хмар! Нехай повітряне сполучення невидимими шляхами опутало всю земну кулю, ви точно знаєте, куди тримати курс і вірите у вдалий рейс, а я бажаю вам супроводу з добрих авіаційних прийме і великої удачі!

Ось і збулася мрія людини! Можна літати як птах і навіть з великим комфортом, згорнувшись клубочком біля ілюмінатора і слухаючи мирний шум моторів… В День цивільної авіації я вітаю вас подякувавши за відмінну роботу, завдяки якій ми можемо літати під самими хмарами, бажаю вам всього найкращого!

Вітаю тебе з Днем Аерофлоту! Ти і твої колеги щодня допомагаєте мільйонам людей зустрітися з близькими і друзями, навіть якщо вони живуть за тисячі кілометрів один від одного! Спасибі за вашу турботу, увагу і точність, від якої часто залежить життя людей!

Небеса прозорі як скло, але й там є свої межі і дороги, багато правил, без яких не можна піднятися в повітря на срібне крило! У День цивільної авіації я хочу сказати вам маленький комплімент про те, що ви знаєте все це як ніхто інший, а також про те, що вам дуже йде форма… Прийміть мої вітання та найкращі побажання!

Людина навчилася літати не так вже давно, але встиг перевершити птахів, придумавши літаки, яким сьогодні підвладні будь-які висоти і відстані! Вітаю з Днем цивільної авіації! Нехай кожен зліт проходить успішно, а посадка буде м’якою!