Привітання з Чистим Четвергом

Підготували для вас гарні Привітання з Чистим Четвергом, своїми словами українською мовою, в прозі.

На воді сьогодні зірочки заблищать, відбиваючи небо і тиху радість. Нехай святою водою увіллється в долоні щастя і мир, добро і спокій, особливий, як вечір над тихою річкою. Бажаємо чистих помислів і чистих справ, нехай тільки чистим буде життєва доля.

У свято Чистого четверга ми можемо пережити небувалі почуття. Це – очікування оновлення і власної чистоти. Ми розуміємо, як багато залежить від нас, якщо потрібно очистити світ від скверни. Вітаємо всіх зі святом! Бажаємо всім просвітління!

Сьогодні Великий Чистий Четвер, день оновлення душі. Сьогодні немає місця печалям, підступів темряви і брехні. Натопите жарку лазню, щоб змити з себе все погане, і в цей день прекрасний нехай на зміну усього непотрібного, приходить тільки добре, світле і прекрасне. Нехай відносини в родині будуть міцніше граніту, голова — ясною, а удача ніколи не відвертається від вас.

У квітні настає важливий свято. Ми отримуємо можливість змити гріхи, накопичені за рік, а може бути і за все життя. Вітаємо всіх зі святом! В цей день весна розвивається в особливій стадії. Ми можемо переселити її в душу. Нехай так і буде!

Гарне свято Чистий четвер настає знову. Привітай із ним своїх знайомих. Ви можете жити без віри в прекрасне? І що це таке – прекрасне – у вашому поданні. Очищаючи душу, ми очищаємо світ. Краса світу в наших силах. Зі святом!

Багато років тому пройшла Таємна Вечеря. Але ми пам’ятаємо цей міф і зараз. І кожен рік ми переживаємо її знову. Вода дає життя всьому на землі. Починаючи з маленької квіточки і завершуючи великим світом океану. І ми вітаємо всіх в цей незвичайний день. Чистий четвер – це привід подумати про високий!

Дивіться також:  Привітання з Останнім дзвоником випускникам

Зірки не плачуть. Вони дарують світло. Небо не темніє. Воно дарує нам сни. У свято Чистого четверга ми чекаємо інший важливий день. Але і Чистий Четвер неодмінно треба відзначити. Нехай вода буде теплою, як парне молоко. Нехай життя буде світлим, як це свято. Не забудь своїм знайомим побажати просвітлення і прозріння!

Нехай в цей особливий день, стане світло і радісно на душі. Хай чиста свята вода струмка, річки й озерця, омивши тебе, забере з собою смутку, біди і образи, принісши спокій. Бажаю миру в серці і душі. Бажаю щастя близьким і тобі! Нехай доброта відчувається в усьому, що оточує! Нехай збувається все те, про що мрієш!

Чистий четвер буває раз на рік. Але дні достатньо, щоб змити цю невидиму завісу. Пелена з помилок і гріхів заважає нам і перетворює життя на боротьбу з минулим. Бажаємо очищення – особливо душевного!

У Чистий четвер ми раді будь-якій погоді. І сонцю, рождающему життя. І дощу, омиває планету. І ми беремо з весняної погоди приклад. Ні, під дощем купатиметься ми не будемо. Наш вибір впаде на баню. Нехай сьогоднішній похід допоможе не тільки омити тіло. Ми чекаємо очищення душ. Ми чекаємо відродження почуття братерства. Зі святом! Нехай все збудеться!