Привітання з Благовіщенням Пресвятої Богородиці – побажання своїми словами

Підготували для вас гарні Привітання з Благовіщенням Пресвятої Богородиці – побажання своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Нехай Благовіщення Пресвятої Богородиці приносить у ваше життя щастя і радість від усвідомлення того, що Діва Марія піклується про вас, вкриваючи від усіляких бід, образ і розчарувань! Нехай ваша віра зміцнюється з кожною хвилиною, а доброта переповнює серце!

З Благовіщенням Пресвятої Богородиці! Саме в цей день Діва Марія дізналася благу звістку про те, що стане Богородицею і матір’ю Спасителя нашого, Ісуса Христа. Нехай у це світле свято наші душі наповнюються лише найкращими помислами, щоб у житті кожного з нас була своя добра звістка.

Прославляємо в дивний свято Благовіщення Пресвятої Богородиці прекрасного архангела Гавриїла, що приніс Благу Звістку і чисту, добру Діву Марію, яка стала матір’ю Христа Спасителя! Нехай ці милі і добрі святі бережуть вас, ваші будинки і сім’ї від негараздів і обдаровують вас щастям!

Благовіщення Пресвятої Богородиці хай наповнює ваше серце всепоглинаючою любов’ю, вкриваючи вас від усіх бід і негараздів! Бажаємо зустріти цей добрий свято поруч зі своїми коханими і близькими людьми, оточуючи їх своєю увагою, зворушливою турботою і родинним теплом!

Поспішаємо привітати всіх християн з прекрасним святом — Благовіщенням Пресвятої Богородиці. У цей день багато років тому архангел Гавриїл сповістив про майбутнє народження Ісуса Христа. Нехай у кожну оселю приходять лише добрі вісті, які наповнять серця людей щастям і світлом.

Нехай свята Діва Марія в це свято вам явить свою материнську любов, наповнить благодаттю і сховає від усіх прикрощів і невдач! Будьте щасливі поруч зі своїми близькими людьми, отримуючи від них тепло та турботу і даруючи їм натомість свою любов! З Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

Нехай затишок і тепло складають твій домашній вогнище, близькі дарують любов і турботу, а будь-які справи неодмінно вдаються. У свято Благовіщення бажаю всіляких земних благ і радостей, але при цьому не забувай і про душі — вона завжди з тобою, вона підкаже вихід з важких життєвих лабіринтів і збереже твою віру в краще..

Дивіться також:  Привітання з Днем бортпровідника – найкращі побажання

З прекрасним святом Благовіщення Пресвятої Богородиці вітаємо усіх віруючих християн! Нехай у цей святий день кожному будинку сонце дарує промені доброти, затишку, ніжності, щирості і безкорисливої любові, проганяючи всі печалі, знегоди і прикрості!

Вітаю з одним з найважливіших християнських свят – Благовіщенням! З благою звісткою приходить і початок справжньої весни. Бажаю в це свято миру, тепла, благополуччя, достатку і благополуччя. Нехай близькі люди радують своїми вчинками і розумінням, щоб ви були здорові і щасливі, а цей день принесе нові надії.

Вітаємо всіх православних з приходом цього світлого і чудового весняного свята – Благовіщення Пресвятої Богородиці Марії! Бажаємо вам від усієї душі справжнього щастя, взаєморозуміння, щирої радості, духовної наповненості, ніжності і всепоглинаючої любові!