Привітання з 8 березня колегам

Підготували для вас гарні Привітання з 8 березня колегам, своїми словами українською мовою, в прозі.

Милі жінки! Нехай сьогодні вас переповнює щастя, нехай душа радіє і співає. Взаємної любові вам, особистого щастя, кар’єрного зростання, успіхів і позитиву!

Милі дами, нехай сьогодні, нарешті, здійсняться ваші бажання та волосся стануть густими, нігті найдовшими, а вії пухнастими! З 8 березня вас, колеги.

Дорогі жінки, ви також прекрасні і чарівні як перші промені сонця освітлюють небосхил, а ваші чудові очі, також глибокі, як бездонне нічне небо. Коли ви посміхаєтеся, навіть самі холодні і байдужі серця здатні зігрітися лише одним вашим чарівністю. Нехай ваша доброта обдарує того, хто опиниться в цей день поруч з вами, а подальша життя перетвориться в саму добру і щасливу казку. Зі святом, дорогі!

Колеги слабкого, але прекрасної статі! З 8 Березня! Бажаємо вам побільше службових романів, так як любов творить чудеса і підвищує працездатність, яка нам потрібна.

Кожен день ми знаходимося в оточенні не тільки розумних і компетентних, але і красивих жінок. І сьогодні ми можемо відкрито висловити вам своє захоплення і вдячність. Без вас життя була б такою ж сірою, як без прекрасних квітів!

Зі святом вас, дорогі, з сонячним днем весни! Бажаю вам запаморочливого настрою, приємних сюрпризів, оберемки квітів і цілу прірву уваги!

Колеги, 8 березня бажаю вам потрапити під обстріл поцілунків і бути присипаними квітами. Тоніть у водоспаді щастя і задыхайтесь від любові. Зі святом вас!

Дорогі наші жінки. Багато чоловіків, і я не виняток, ставляться до цього свята не зовсім щиро. Що поробиш, багатьох з Вас ми сприймаємо, як прекрасних колег по роботі, дбайливих співробітників силових структур, чудових кухарів і ще бог знає ким, але тільки не жінками, у звичному розумінні цього слова. Все змішалося в світі, чоловіки більше не полюють на мамонтів, а жінки не зберігають домашні вогнища. Так давайте ж повернемося до витоків і згадаємо, хто ми є насправді. Дорогі жінки, вітаю Вас з святом і чесно, щиро і абсолютно правдиво бажаю вам залишатися, насамперед жінками, а вже потім генеральними директорами, люблячими дружинами, матерями та сестрами. Щастя Вам, здоров’я, взаєморозуміння! Вітаю з 8 березня!

Дивіться також:  Красиві привітання жінкам з 8 березня

Милі дами, нехай сьогодні кожен з вас наздожене щастя, хай втіляться ваші найпотаємніші бажання, приймайте квіти, посміхайтеся і радійте весні!