Привітання з 8 березня коханій

Підготували для вас гарні Привітання з 8 березня коханій, своїми словами українською мовою, в прозі.

У жіночий день співаю тобі осанну, моя улюблена жінка – найкраща на світі! Не змінюйся, адже ти – досконалість! Залишайся такою ж прекрасною, ніжною, чуйною, чутливою! І нехай тобі легко даються всі прекрасні задуми! Нехай тобі завжди будуть відкриті серця коханих людей! Спасибі, що ти є!

Люблю тебе, моя рідна. І з 8 березня вітаю. Хочу, щоб ти завжди залишалася у мене такий: прекрасній, веселий, грайливий, бадьорий.

Кохана, не хочу привітати тебе з 8 березня! І не буду вітати тебе з Міжнародним Жіночим днем! Не вітаю тебе з цим святом! Тому що для мене твій свято — 365 днів в році!

Найпрекрасніша з усіх жінок. Я дарую тобі в цей день чудовий букет, а разом з ним візьми ще й самі чесні і щирі вітання зі святом 8 березня. Дай волю струнах твоєї ніжної душі зіграти мелодію любові, а я з допомогою дотику своїх губ зіграю перші акорди. Нехай твоя душа, серце і очі горять від щастя. Хочу, щоб ти залишалася такою завжди: улюбленою мною, такою ніжною, чуйною і прекрасною. Я твоя підтримка в житті, іди зі мною і знай, що ніякі напасті нездатні розлучити нас або збити з нашого шляху – шляху вічного кохання. Візьми мою руку і відчуй цю неймовірну енергію любові, яка стане для тебе надійною опорою в житті. Кохана, знай, поки я поруч, ти будеш щаслива, у всякому разі, я зроблю для цього все.

З Весною тебе, кохана! І з Днем, присвяченим жіночої чарівності і краси! Тобі, як найкрасивішою і чарівною пані мого серця хочу побажати залишатися собою, бути щасливою і впевненою в собі і в завтрашньому дні, багато радіти і нескінченно натикатися на приємні приводи та події!

Дивіться також:  Прикольні поздоровлення колегам з 8 березня

Мила моя дівчинка, сьогодні дуже жіночний свято і ти – його прикраса! Нехай ніколи не зникне твоє вміння радіти життю і радувати цим своїх близьких людей! Нехай тобі легко даються різноманітні звершення, хай легко збуваються мрії, нехай кожен день буде привід відчути себе щасливою!