Привітання з 23 лютого папі від дочки

Підготували для вас гарні Привітання з 23 лютого папі від дочки, своїми словами українською мовою, в прозі.

Тато, вітаю тебе з 23 лютого!

З Днем справжніх чоловіків тебе! Будь надійною гаванню для свого флоту! Надійного доглядача (маму) завжди поруч!

Сьогодні свято нашого папки! Ти сміливий, сильний, хоробрий і взагалі крутий мужик! Але якщо розізлити маму, то вона укладе нас усіх. Тому бажаю тобі мужності та відваги!

Тато, поспішаю послати тобі цю смс-ку в День захисника, адже ти завжди намагаєшся захистити мене від життєвих негараздів і в тебе це завжди виходить!

Я головному своєму захисникові б’ю уклін. І запевняю, що еже чи гнів матінки нашої обрушиться на буйну голову твою, то я не зволікаючи кинусь тебе захищати!

Таточку рідний, ти наш головний воєвода, мужній генерал! Я не боюся нічого на світі, адже у мене Ти — сильний, чесний, розумний і відважний! Мені жити допомагає твоя порада.

Тато, ти – захисник для всіх нас, яку ми любимо, і якою пишаємося. Ти – стіна, яка закриває нас від напастей і бід. А ми – твій люблячий тил!

Дорогий тато! У свято 23 лютого давно прийнято вітати не тільки тих, хто носить військову форму, але і всіх справжніх чоловіків. Хто ж такий справжній чоловік? Це той, у якого щасливі дружина і мама, здорові та освічені діти. Чоловік, який є підтримкою і опорою для своїх близьких, тобто такий, як ти. З святом тебе, мій улюблений татко!

Дивіться також:  Привітання брату з 23 лютого