Привітання з 23 лютого другу від друга

Підготували для вас гарні Привітання з 23 лютого другу від друга, своїми словами українською мовою, в прозі.

Друже, я не міг не привітати тебе з самим мужнім святковим днем — 23 Лютого і не побажати тобі валізу здоров’я і щастя. Тому бажаю тобі бути чоловіком у будь-якій ситуації – в побуті і на роботі. Ніколи не розчаровуватися в людях і цінувати кожен з прожитих моментів.

Друже, в цей день бажаю тобі залишатися таким же мужнім і багатим, і щоб жінки тебе любили саме за перше!

Сьогодні, в день справжніх чоловіків, бажаю тобі бути завжди Рокфеллером у бізнесі, Аполлоном в любові і справжнім героєм за життя.

Я знаю, друг завжди зможе підставити плечі, якщо доведеться! І з часом наша дружба не зникне, а стане лише міцніше, загартується роками. З святом тебе, друже, з 23 лютого!

Ти чоловік, сперечатися ми не будемо. Кращий в своєму взводі. Тому 23 Лютого ми бажаємо тобі кар’єрних звершень, звання до генерал-полковника. Міцного богатирського здоров’я, сімейного щастя в майбутньому. Зарплати і премій по заслугах. Зі святом, дорогий друже.

Ми, справжні мужики, повинні бути першими і кращими завжди і у всьому. Ось і сьогодні, в цей святковий день, бажаю тобі бути кращим у выпивании звеселяючих напоїв, а завтра першим відійти від похмілля!

Друже, я вітаю тебе і бажаю бути завжди у відмінній формі. Нехай воші, лупа, остеохондроз, герпес, плоскостопість і геморой ніколи не стануть між тобою і захистом Батьківщини!

Друже! З 23-їм Лютого! Бажаю оптимізму, цілеспрямованості, любові, хоробрості і мужності. Нехай твої добрі ідеї втілюються в життя. Я радий твоїм успіхам. Будь крутим хлопцем! Дякую за допомогу, підтримку в труднощах. Будь надійним захистом для близьких, рідних!

Дивіться також:  Короткі привітання з 23 лютого другу

Захисник завзятий, зі святом тебе! Ти міцний хлопець, але я бажаю тобі тільки захищатися від панночок по-вуха в тебе закоханих.